Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Agenție

2 luni în urmă
3

2.000 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Teren de inchiriat Cazanesti | 3500mp | stradal

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

25.000 €
/ lună 28.67 € / mp / lună

Teren 872 Mp, Zona Linistita, Aer Curat

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

872 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare-RM. VALCEA

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

3.125 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

2.000 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Teren de inchiriat Cazanesti | 3500mp | stradal

Căzănești (Râmnicu Vâlcea)

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren,

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

42.900 €
/ lună 55.71 € / mp / lună

Teren 770mp de vanzare, acces asfaltat

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2 camere
770 mp teren

Agenție

4 luni în urmă
5

4.000 €
/ lună 5.19 € / mp / lună

Restaurant de inchiriat - Copacelu/Ramnicu Valc ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

770 mp utili
2006
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

2.500 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

Hala industriala 390mp

Mihăești

La ~5km distanță

390 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

2.998 €
/ lună 3.95 € / mp / lună

CLADIRE MULTIFUNCTIONALA - MIHAESTI, VALCEA

Mihăești

La ~5km distanță

19 camere
759 mp
2006
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

33.000 €
/ lună 14.95 € / mp / lună

Teren intravilan Mihaesti

Mihăești

La ~5km distanță

2.207 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

38.400 €
/ lună 16 € / mp / lună

teren de vanzare

Buleta

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

105.000 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

3 Hectare Teren Extravilan - Vanzare

Mihăești

La ~5km distanță

28.603 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

110.000 €
/ lună 32.84 € / mp / lună

Teren Intravilan -plat-utilitati- Bujoreni la 3 ...

Buleta

La ~5km distanță

3.350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

40.000 €
/ lună 26.99 € / mp / lună

Teren intravilan Copacelu | 6km de centru Rm. V ...

Copăcelu

La ~5km distanță

1.482 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

22.000 €
/ lună 36.54 € / mp / lună

Teren de vanzare Copacelu

Copăcelu

La ~5km distanță

602 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

47.700 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren Rm. Valcea

Copăcelu

La ~5km distanță

2.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Raureni - 2540 mp

Copăcelu

La ~5km distanță

2.540 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

76.000 €
/ lună 25.08 € / mp / lună

Teren str Balciului la strada ideal pt hale si ...

Copăcelu

La ~5km distanță

3.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

0 €
/ lună

Teren intravilan 2150 mp Raureni, Ramnicu Valce ...

Copăcelu

La ~5km distanță

2.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala Showroom+Service Raureni 4 benzi 300mp plu ...

Râureni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

300 mp utili
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.400 €
/ lună
1.500 €

Hala Showroom+Service Raureni 4 benzi 300mp plu ...

Râureni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri VALCEA-Galicea

Schitu

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

16.000 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Teren intravilan Ocnele Mari | 2500mp |

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

2.500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

26.000 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren intravilan / extravilan Ocnele Mari

Ocnele Mari

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

27 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Valcea -Vladesti 4700 m2 Pozit ...

Făcăi

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

32.000 €
/ lună 15.24 € / mp / lună

Vanzare teren 2100 mp, Mihaesti Barsesti, ideal ...

Făcăi

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

7.800 €
/ lună 15.60 € / mp / lună

Teren 500 m.p. Pausesti Maglasi

Făcăi

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

356.000 €
/ lună 16.99 € / mp / lună

Teren pentru hala, logistica sau parc auto 72 m ...

Stupărei

La ~5km distanță

20.954 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

145.000 €
/ lună 25.64 € / mp / lună

Teren intravilan Babeni

Munteni

La ~5km distanță

5.656 mp teren