Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 1.233 mp de inchiriat cu desch ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1.233 mp
1.233 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 155.59 € / mp / lună

Teren intravilan Goranu, Cella Delavrancea, 707 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

707 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

93.000 €
/ lună 89.42 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1 camere
1.040 mp teren
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat Zona 0 Spatiu Comercial Hala Showr ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

440 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Rm Valcea zona No ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

35 mp utili
35 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Ramnicu Valcea zo ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

300 mp utili
460 mp teren
2E

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

770 €
/ lună 40.53 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Rm. Valcea GARA

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

88 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Inchiriez birou mobilat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 6.06 € / mp / lună

Spatiu comercial sau depozit 165 mp

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

165 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

250.000 €
/ lună 1,736.11 € / mp / lună

Birouri si locuinta de serviciu (garsoniera)

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

144 mp utili
14 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
11

194 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Inchiriez Birouri amenajate modern

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

196 €
/ lună 3.44 € / mp / lună

inchiriez apartament pentru cabinet

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

588 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan 1155 mp in Ramnicu V ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.155 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.037 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 250mp Rm. Valcea Ultracentr ...

Ultracentral, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spa?iu premium 100mp parter | ideal clinica bir ...

Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

647 €
/ lună 9.95 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Dem Radulescu Ramnic ...

Exterior Vest, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

84.900 €
/ lună
77.999 €
108.85 € / mp / lună

TEREN DE VANZARE/DE INCHIRIAT Ramnicu Valcea,St ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

780 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

477 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Spa?iu de Inchiriat in Ramnicu Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Poenari - Ramnicu Valcea 450 sau 900 mp i ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

600 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Exterior Vest, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

200.000 €
/ lună 108.11 € / mp / lună

Teren Bulevard Dem Radulescu 1850mp + 150mp acc ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

668 €
/ lună 8.35 € / mp / lună

Sala sport de inchiriat

Exterior Vest, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

105.000 €
/ lună 98.59 € / mp / lună

Teren 1064mp de vanzare in Ramnicu Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.065 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spatiu comercial Peron Gara

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

15.500 €
/ lună 10.33 € / mp / lună

Vand Pamant Pausesti-Otasau 1500 m2

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

36.000 €
/ lună 8.94 € / mp / lună

Teren de vanzare In Berislavesti - Calimanesti ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

4.025 mp teren