Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

401 €
/ lună 11.46 € / mp / lună

Spatiu inchiriere|Bloc nou|35 mp

Cartierul Nord, Râmnicu Vâlcea

35 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

5.150 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Clădire modernă de închiriat evenimente, clinic ...

Cartierul Nord, Râmnicu Vâlcea

2.405 mp utili
3E
2009
Agenție

5 luni în urmă
9

600 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT| ZONA MALL-ul NOU ...

Cartierul Nord, Râmnicu Vâlcea

76 mp utili
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

2.200 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Rezidential | Piata Nord

Cartierul Nord, Râmnicu Vâlcea

250 mp utili
2000

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
11

194 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Inchiriez Birouri amenajate modern

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

196 €
/ lună 3.44 € / mp / lună

inchiriez apartament pentru cabinet

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat Zona 0 Spatiu Comercial Hala Showr ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

440 mp utili

Agenție

9 luni în urmă
8

400 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

588 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan 1155 mp in Ramnicu V ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.155 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

88 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Inchiriez birou mobilat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Rm Valcea zona No ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

35 mp utili
35 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Ramnicu Valcea zo ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

300 mp utili
460 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.037 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

770 €
/ lună 40.53 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Rm. Valcea GARA

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

19 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

2.300 €
/ lună 6.52 € / mp / lună

Spa?iu comercial P + 2, zona centrala

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

353 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
11

425 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Spatu comercial, Calea lui Traian-Nord

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

990 €
/ lună 10.76 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - SPATIU COMERCIAL CENTRAL, 92 MP

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

92 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
7

550 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Spa?iu birou sau diferite activita?i

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

585 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala Industriala teren imprejmuit la doar 3 min ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

234 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

1.501 €
/ lună 17.66 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - SPATIU COMERCIAL CENTRAL, 85 MP

Ultracentral, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

85 mp utili
1E
1985
Agenție

2 luni în urmă
3

1.373 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
6

1.400 €
/ lună 8.97 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Zona Centrala Kauffland | 15 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

156 mp utili
2017
Agenție

3 luni în urmă
12

450 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona Dovali Rm. ...

Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

54 mp utili
4E
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 250mp Rm. Valcea Ultracentr ...

Ultracentral, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spa?iu premium 100mp parter | ideal clinica bir ...

Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

300 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Spatiu Gara Ramnicu Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

16 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

6.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

750 mp utili
Bancă

9 luni în urmă
2

660 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

Birouri VALCEA, RAMNICU VALCEA

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

100 mp
6E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 6.06 € / mp / lună

Spatiu comercial sau depozit 165 mp

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

165 mp utili