Mai mult de un an
7
- Proprietar
- Comision 0%
Inchiriez birou mobilat
88 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
7.33 €
/ mp
/ lună
Central, Râmnicu Vâlcea
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Inchiriez birou la demisol, mobilat si finisat modern cu acces direct la str. Banu Maracine 31,(langa statia PECO). Autonomie la energie electrica si apa, incalzire centrala, internet cablu, televizor cu acces la grila de programe tv, toaleta moderna. ID anun? : 1741085660
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 28 Aprilie 2026
ID anunț: 582836
Suprafață utilă:
12 mp
Suprafață utilă totală:
12 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Central
- Spații comerciale de închiriat în Râmnicu Vâlcea
- Spații comerciale de închiriat în Ostroveni
- Spații comerciale de închiriat în Goranu
- Spații comerciale de închiriat în Traian
- Spații comerciale de închiriat în Nord
- Spații comerciale de închiriat în Ultracentral
- Spații comerciale de închiriat în 1 Mai
- Spații comerciale de închiriat în Copăcelu
- Spații comerciale de închiriat în Bujoreni
- Spații comerciale de închiriat în Căzănești
- Spații comerciale de închiriat în Troianu