Spatiu Comercial | Zona Centrala Kauffland | 156 MP

1.400 € / lună
8.97 € / mp / lună

Central, Râmnicu Vâlcea

Suprafață utilă totală:
156 mp
An construcție:
2017

Descriere spațiu comercial

MAAC Imobiliare va propune spre inchiriere un spatiu comercial modern, situat in Ansamblul Rezidential Central din Ramnicu Valcea, intr-o zona cu vizibilitate foarte buna si acces facil. Imobilul are o suprafata utila de 156 mp, fiind ideal pentru diverse activitati comerciale sau de servicii (clinica medicala, birouri, showroom, salon, activitati educationale etc.). Spatiul beneficiaza de: * Doua intrari, oferind flexibilitate in organizare si flux operational * Doua grupuri sanitare * Amenajari moderne, realizate cu atentie la detalii * Centrala termica proprie, pentru control eficient al costurilor * Sistem de ventilatie, asigurand un climat optim pentru desfasurarea activitatii Pozitionarea in cadrul unui ansamblu rezidential central ofera acces la un vad comercial bun si potential ridicat de dezvoltare a afacerii. Pentru informatii suplimentare sau programarea unei vizionari, echipa MAAC Imobiliare va sta la dispozitie. ID : CP2943284
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 27 Februarie 2026 ID anunț: 1251425
Suprafață utilă: 156 mp
Suprafață utilă totală: 156 mp
An construcție: 2017

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara Dacos
Mijloace transport aprox. 1105 m
transport
Ramnicu Valcea
Mijloace transport aprox. 1289 m
transport
Statia Seminar
Mijloace transport aprox. 1787 m
Școală
education