Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
8

2.000 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Spatiu comercial | P+1+M | 950 MPU | Valea Oltu ...

Central, Brezoi

957 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

27 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - Valea lui Stan - Valcea

Central, Brezoi

8.805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

300 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriere

Central, Brezoi

120 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 zile în urmă
4

13.500 €
/ lună 5.84 € / mp / lună

Teren Vladesti | 2311 mp | Intravilan +extravil ...

Proieni

La ~5km distanță

2.311 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Parcele teren intravilan 500 -750 mp statiunea ...

Bratovoești

La ~10km distanță

750 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

5 €
/ lună

Teren pentru constructii PADURE. Vanzare Colabo ...

Căciulata

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

400 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 mp in statiunea Calimanes ...

Căciulata

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

5 €
/ lună

Teren padure 46.290 DE MP

Căciulata

La ~15km distanță

Agenție

1 lună în urmă
3

70.000 €
/ lună 16.15 € / mp / lună

Teren intravilan 4.335 mp Raureni (4 benzi) | S ...

Dângești

La ~15km distanță

4.335 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

1.500 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

De inchiriat spatiu evenimente / loc joaca / bi ...

Dângești

La ~15km distanță

220 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

COMISION 0% Spatiu open space + depozit ideal a ...

Călimănești

La ~15km distanță

500 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Loturi de vanzare!

Central, Călimănești

La ~15km distanță

949 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

37.998 €
/ lună 34.54 € / mp / lună

Teren de vanzare Calimanesti

Central, Călimănești

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

92.000 €
/ lună
91.000 €
30.41 € / mp / lună

Teren extravilan pasune 3025 mp, de vanzare in ...

Central, Călimănești

La ~15km distanță

3.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

149.000 €
/ lună 57.31 € / mp / lună

Teren de vanzare - oportunitate excelenta in Ca ...

Central, Călimănești

La ~15km distanță

20 camere
2.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren / Salatrucel / Valcea /

Sălătrucel

La ~15km distanță

2.823 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

12.000 €
/ lună 8.79 € / mp / lună

Terenuri de vanzare

Gurguiata

La ~15km distanță

1.365 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

12.500 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Vand teren extravilan - Comanca (Baile Olanesti ...

Central, Băile Olănești

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

50.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Statiunea Baile Olanesti sa ...

Central, Băile Olănești

La ~15km distanță

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

20.500 €
/ lună 11.00 € / mp / lună

Teren de vanzare - Baile Olanesti, sat Cheia - ...

Central, Băile Olănești

La ~15km distanță

1.864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

59.900 €
/ lună 21.78 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Băile Olănești

La ~15km distanță

2.750 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

17.500 €
/ lună
17.800 €
29.17 € / mp / lună

Teren intravilan 600 mp Calimanesti vedere munt ...

Jiblea Nouă

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

55.000 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Jiblea Nouă

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

11.000 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Teren de VANZARE

Jiblea Nouă

La ~15km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

22.000 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Jiblea Noua 5 Negociab ...

Jiblea Nouă

La ~15km distanță

4.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Jiblea Noua -Calimanesti

Jiblea Nouă

La ~15km distanță

1.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

38 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Proprietate intravilana 2.298 mp Malaia, jud. V ...

Malaia

La ~15km distanță

2.298 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Malaia

Malaia

La ~15km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

26.870 €
/ lună 25.00 € / mp / lună

Teren de construit, 1075 mp, pret atractiv

Malaia

La ~15km distanță

1.075 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

41.700 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Intravilan Cu Utilitati | Puz | Construct ...

Câineni

La ~15km distanță

417 mp teren