Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
8

61.500 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren de Vanzare - Bujoreni , Loc. Olteni, Str. ...

Bujoreni

1.255 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

50.000 €
/ lună 53.59 € / mp / lună

Teren intravilan Bujoreni Olteni -str Campului

Bujoreni

933 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

167.900 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan 4.797 mp Bujoreni (Lazaresti) ...

Bujoreni

4.797 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

49 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren in Bujoreni 49 m2

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Inchiriez teren betonat

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

72.500 €
/ lună 29 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Bogdanesti, comuna Buj ...

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.500 mp teren

Agenție

9 luni în urmă
5

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spa?iu zona Hanul Haiducilor

Cartierul Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

DE INCHIRIAT- SPATIU COMERCIAL 140 MP

Cartierul Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

140 mp utili
1E
2015
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

40 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren in Bujoreni - Olteni (langa Nord Residenc ...

Olteni

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

22.000 €
/ lună 52.26 € / mp / lună

Teren Bujoreni Olteni 421 mp.

Olteni

La ~5km distanță

421 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
/ lună 79.71 € / mp / lună

Vand Teren Bujoreni-Olteni

Olteni

La ~5km distanță

621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

250 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat /( sau de vanzare)piata cen ...

Aranghel

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

750 €
/ lună 5.86 € / mp / lună

Hală/ Depozit/ Spatiu Comercial/ de inchiriat Z ...

Ferdinand-CPL, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

128 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

323 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

300 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

550 €
/ lună 16.18 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial central, 34mp (Ge ...

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez/vand spatiu comercial

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

550 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Inchiriere spa?ii Ramnicu Valcea

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

250 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Inchiriem spa?iu produc?ie.

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

130 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

Spatii birouri !!!

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez hala multifunctionala

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

1.400 €
/ lună 2 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial 700mp Calea Lui T ...

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

700 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat/Traian/

Traian, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

50 mp utili
3E
2005
Agenție

1 lună în urmă
9

750 €
/ lună 5.86 € / mp / lună

Hala/ Depozit/ Spatiu Comercial/ de inchiriat Z ...

Poenari

La ~5km distanță

128 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

350 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial, peron gara, pretabil fast foo ...

Poenari

La ~5km distanță

28 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
9

600 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT| ZONA MALL-ul NOU ...

Cartierul Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

76 mp utili
1E
Agenție

3 luni în urmă
10

5.150 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Clădire modernă de închiriat evenimente, clinic ...

Cartierul Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.405 mp utili
3E
2009
Agenție

2 luni în urmă
7

2.200 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Rezidential | Piata Nord

Cartierul Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

250 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

401 €
/ lună 11.46 € / mp / lună

Spatiu inchiriere|Bloc nou|35 mp

Cartierul Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren in cartier Feteni

Feteni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.270 mp teren