Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

4 zile în urmă
11

20.000 €
/ lună 19.94 € / mp / lună

Loturi teren intravilan in Daesti, cu utilitati ...

Dăești

1.003 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu toate utilitatile si p ...

Dăești

770 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

24.000 €
/ lună 29.52 € / mp / lună

Teren Daesti / 814mp

Dăești

813 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

42.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren Jiblea Noua -Calimanesti, 980 mp

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

35.000 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

teren si anexe 2400mp

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

11.000 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Teren de VANZARE

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.600 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
4

17.800 €
/ lună 29.67 € / mp / lună

Teren intravilan 600 mp Calimanesti vedere munt ...

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Jiblea Noua -Calimanesti

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

55.000 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

22.000 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Vand teren extravilan in Jiblea Noua 5 Negociab ...

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

4.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

140.000 €
/ lună 1,866.67 € / mp / lună

Vand inchiriez spatiu comercial 85 mp Calimanes ...

Călimănești

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Super oferta valabila doar luna aceasta.Teren d ...

Central, Călimănești

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
16

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Loturi de Vanzare!

Central, Călimănești

La ~5km distanță

949 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

91.000 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Teren extravilan pasune 3025 mp, de vanzare in ...

Central, Călimănești

La ~5km distanță

3.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

149.000 €
/ lună 57.31 € / mp / lună

Teren de vanzare - oportunitate excelenta in Ca ...

Central, Călimănești

La ~5km distanță

20 camere
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

37.998 €
/ lună 34.54 € / mp / lună

Teren de vanzare Calimanesti

Central, Călimănești

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

COMISION 0% Spatiu open space + depozit ideal a ...

Călimănești

La ~5km distanță

500 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
6

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren / Salatrucel / Valcea /

Sălătrucel

La ~5km distanță

2.823 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

40 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren in Bujoreni - Olteni (langa Nord Residenc ...

Olteni

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

22.000 €
/ lună 52.26 € / mp / lună

Teren Bujoreni Olteni 421 mp.

Olteni

La ~5km distanță

421 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
/ lună 79.71 € / mp / lună

Vand Teren Bujoreni-Olteni

Olteni

La ~5km distanță

621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren la munte in zona turistica, cu iesire la ...

Berislăvești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
6

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren la munte langa Calimanesti-Caciulata

Berislăvești

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

5 €
/ lună

Teren pentru constructii PADURE. Vanzare Colabo ...

Căciulata

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
9

5 €
/ lună

Teren padure 46.290 DE MP

Căciulata

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

400 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 mp in statiunea Calimanes ...

Căciulata

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

50.000 €
/ lună 53.59 € / mp / lună

Teren intravilan Bujoreni Olteni -str Campului

Bujoreni

La ~10km distanță

933 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

167.900 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan 4.797 mp Bujoreni (Lazaresti) ...

Bujoreni

La ~10km distanță

4.797 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

61.500 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren de Vanzare - Bujoreni , Loc. Olteni, Str. ...

Bujoreni

La ~10km distanță

1.255 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

49 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren in Bujoreni 49 m2

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

2.500 mp teren