Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

1.200 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Sinaia, Timișoara

125 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

800 €
/ lună 5.59 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Iosefin, Timișoara

La ~5km distanță

143 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

160 €
/ lună 3.08 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu depozitare

Iosefin, Timișoara

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

900 €
/ lună 12.68 € / mp / lună

Spa?iu 71 mp Bd. Iuliu Maniu renovat complet, i ...

Iosefin, Timișoara

La ~5km distanță

71 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Inchiriez spatiu - zona centrale

Iosefin, Timișoara

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

790 €
/ lună 6.58 € / mp / lună

De inchiriat spațiu birouri modern, bine organi ...

Iosefin, Timișoara

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.396.000 €
/ lună 4,000.00 € / mp / lună

This is a sample listing for test purpose, plea ...

Iosefin, Timișoara

La ~5km distanță

349 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

54.000 €
/ lună 1,350.00 € / mp / lună

Spatiu in pta.iosefin

Iosefin, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Proprietar/Piata Victoriei/ap 2 camere

P-ța Victoriei, Timișoara

La ~5km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

145.000 €
/ lună 1,318.18 € / mp / lună

Spatial commercial SAD Coafura,frizerie,infrumu ...

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Spa?iu comercial - zona centrala - Complexul Dr ...

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

700 €
/ lună 20 € / mp / lună

PROPRIETAR Inchiriez spatiu comercial SAD Piata ...

Elisabetin, Timișoara

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

5.900 €
/ lună
8 €
6.56 € / mp / lună

Cladire multifunc?ionala premium | 500 mp | art ...

Elisabetin, Timișoara

La ~5km distanță

900 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez demisol zona Elisabetin

Elisabetin, Timișoara

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic zona centrala - ...

Bălcescu, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

400 €
/ lună 5.19 € / mp / lună

Proprietar - Inchiriez birou in zona Balcescu

Bălcescu, Timișoara

La ~5km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

14.700 €
/ lună 1,050.00 € / mp / lună

Vand Cabinet stomatologic

Bălcescu, Timișoara

La ~5km distanță

14 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

382 €
/ lună 9.55 € / mp / lună

Dau spre inchiriere spa?iu comercial zona Balce ...

Bălcescu, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.000 €
/ lună
1.200 €
7.14 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Balcescu

Bălcescu, Timișoara

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 14.55 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial SAD 55 mp, zona Balc ...

Bălcescu, Timișoara

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

250 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spa?iu comercial Piata Cru ...

Bălcescu, Timișoara

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

150 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Birou 14 mp de inchiriat

Bălcescu, Timișoara

La ~5km distanță

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere cabinet stomatologic

Bălcescu, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Inchiriere sala pentru diferite activitati.

Gării, Timișoara

La ~5km distanță

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

145 €
/ lună 7.25 € / mp / lună

Inchiriez sad birou

Brâncoveanu, Timișoara

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

400 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Spatiu comercial 400 euro

Exterior Vest, Timișoara

La ~5km distanță

38 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

20 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

inchiriez RESTAURANT complet echipat

Central, Timișoara

La ~5km distanță

380 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Timișoara

La ~5km distanță

2.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

3.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Timișoara

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

6 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

cazare muncitori Timi?oara

Central, Timișoara

La ~5km distanță

83 mp utili