Proprietăți unice: 10
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

125.000 €
/ lună 183.02 € / mp / lună

Proprietar vand parcela teren cu autorizatie de ...

Torontalului, Timișoara

683 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună 17.65 € / mp / lună

Birou de inchiriat Timisoara Piata Verde Parter ...

Torontalului, Timișoara

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

70 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Proprietar inchirez Loc Parcare Zona Torontalul ...

Torontalului, Timișoara

15 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat calea Torontalului / VOX 100 ...

Torontalului, Timișoara

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

55.000 €
/ lună 106.59 € / mp / lună

Vand parcele teren casa Torontalului

Torontalului, Timișoara

516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

95 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren direct de la proprietar, zona Torontalulu ...

Torontalului, Timișoara

2.420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

29 €
/ lună

ofer spre inchiriat 1 loc motocicleta in garaj ...

Torontalului, Timișoara

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

200 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Proprietar inchiriez teren 555mp intravilan Tor ...

Torontalului, Timișoara

555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

400 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

Inchiriez hala si locuri de parcare in curte in ...

Torontalului, Timișoara

92 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

30 €
/ lună 2 € / mp / lună

Ofer loc parcare subteran calea Torontalului, c ...

Torontalului, Timișoara

15 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren servicii - locuinte 1937 mp zon ...

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

1.937 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

30 €
/ lună 1.76 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare garaj subteran

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand doua terenuri in Calea Aradului

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

54.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial, pretabil oricarei a ...

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
30 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

27 €
/ lună 0.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Calea Aradului (Z ...

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

700 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

125 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 700 € și 850 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

125 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Post de lucru disponibil in salon

Aradului, Timișoara

La ~5km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

1.300 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial - magazin alimentar

Ronaț, Timișoara

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

884 €
/ lună 22.10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Matei Basarab, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
110 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

23 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Mehala, Timișoara

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

150.000 €
/ lună 421.35 € / mp / lună

Teren pe colt Bogdanestilor !!

Bogdăneștilor, Timișoara

La ~5km distanță

356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

350 €
/ lună 29.17 € / mp / lună

Inchiriez cabinet medical in cadrul Centrului M ...

Gheorghe Lazăr, Timișoara

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Inchiriere sala pentru diferite activitati.

Gării, Timișoara

La ~5km distanță

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Spa?iu comercial - zona centrala - Complexul Dr ...

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

145.000 €
/ lună 1,318.18 € / mp / lună

Spatial commercial SAD Coafura,frizerie,infrumu ...

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

1.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial P-ta Unirii

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

560 €
/ lună 14 € / mp / lună

Birou de inchiriat Piata Unirii, intrare langa ...

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatii birouri si comerciale de inchiriat la Ro ...

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

900 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

3.000 €
/ lună 19.11 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu 157mp CLUB BAR REST ...

P-ța Unirii, Timișoara

La ~5km distanță

157 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Proprietar/Piata Victoriei/ap 2 camere

P-ța Victoriei, Timișoara

La ~5km distanță

56 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Torontalului, Timișoara

Zona Torontalului din Timișoara este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru diversitatea de facilități comerciale. Această zonă oferă oportunități excelente pentru antreprenori și comercianți. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 750 euro, cu oferte ce încep de la 200 euro și ajung până la 1.250 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 60 m², cu cele mai mari spații având 100 m² și cele mai mici de 32 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 50% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face zona atractivă pentru diverse tipuri de afaceri.
  • Facilități: Multe proprietăți dispun de locuri de parcare sau garaj, un avantaj important pentru comercianți.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 60 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: 17% dintre proprietăți sunt cu 1 cameră, iar 17% cu 3 sau mai multe camere, oferind opțiuni variate pentru chiriași.

Torontalului este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să găsești viitorul tău spațiu de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!