Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere

Traian, Timișoara

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu pretabil atelier

Traian, Timișoara

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 2877 mp Surducu Mic TM

Traian, Timișoara

2.771 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial SAD

Traian, Timișoara

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

730 €
/ lună 9.73 € / mp / lună

spatiu comercial

Traian, Timișoara

75 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Spatiu pentru cab. medical de inchiriat zona Ju ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

110 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Garaj de inchiriat Olimpia-Ripensia

Olimpia-Stadion, Timișoara

La ~5km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

3.080 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial P-ta Traian

Fabric, Timișoara

La ~5km distanță

280 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

131.000 €
/ lună 1,871.43 € / mp / lună

SAD de vanzare direct proprietar

Fabric, Timișoara

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

280 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

proprietar inchiriez un birou 30 mp in zona Bas ...

Punctele Cardinale, Timișoara

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

450 €
/ lună
450 €
5 € / mp / lună

Proprietar inchiriez birou 90 mp

Badea Cârțan, Timișoara

La ~5km distanță

90 mp utili
2002
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 900 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Timișoara

La ~5km distanță

2.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu clinica medicala sau birouri in Palatul ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5.675 €
/ lună
4.000 €
35.47 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Timișoara

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

1.150 €
/ lună
1.200 €
3.83 € / mp / lună

Inchiriez pe Rebreanu , Spatiu Comercial cu un ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu

Central, Timișoara

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

0 €
/ lună

Inchiriez depozit cu rampa

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Avem un loc de 70 mp care abia a?teapta sa prin ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

2.700 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spa?iu comercial 180 mp de inchiriat zona Moder ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

880 €
/ lună 2.70 € / mp / lună

Inchiriez spalatorie auto

Central, Timișoara

La ~5km distanță

326 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Inchiriere Teren

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

spatiu productie

Central, Timișoara

La ~5km distanță

11.000 mp utili
40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

30 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Unirii

Central, Timișoara

La ~5km distanță

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

De inchiriat spatiu tip garsoniera ( dar nu pen ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

230 €
/ lună 15.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birou [1 camera]

Central, Timișoara

La ~5km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriez spatiul comercial

Central, Timișoara

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

2.500 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Proprietar inchiriez teren

Central, Timișoara

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

350 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

inchiriez spatiu mosnita noua in cnetru

Central, Timișoara

La ~5km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

2.499 €
/ lună 21.18 € / mp / lună

Birou Privat mobilat Ultracentral cu utilități ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

118 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

2.500 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat complet utilat (b ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

60 mp utili