Proprietar
Proprietăți unice: 56
Proprietari: 10
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

69.000 €
/ lună 131.68 € / mp / lună

Teren intravilan, toate utilitatile, Sacalaz

Săcălaz

524 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

55.000 €
/ lună 72.37 € / mp / lună

Teren Intravilan Sacalaz

Săcălaz

760 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

45.000 €
/ lună 56.89 € / mp / lună

Teren intravilan, 791 mp, zona Sacalaz

Săcălaz

791 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
6

32.000 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

Sacalaz | Parcele teren in PUZ | 600800 mp | Fr ...

Săcălaz

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

40.000 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Teren pentru CASA de vanzare in zona SACALAZ la ...

Săcălaz

880 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

50.680 €
/ lună 70 € / mp / lună

Parcela teren intravilan, 724 mp, cu utilitati, ...

Săcălaz

724 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

53.850 €
/ lună 75 € / mp / lună

Drum asfaltat - Str. Teiului - Sacalaz - Comisi ...

Săcălaz

718 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

54.990 €
/ lună 93.68 € / mp / lună

COMISION 0%, Teren 587 MP, 2 Fronuri, Utilitati ...

Săcălaz

587 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
4

64.990 €
/ lună 123.09 € / mp / lună

COMISION 0%, Teren 528 MP, 2 Fronuri, 20 m l, S ...

Săcălaz

528 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
5

74.990 €
/ lună 149.98 € / mp / lună

COMISION 0%, Teren 500MP, Autorizatie de Constr ...

Săcălaz

500 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
1

53.200 €
/ lună 100 € / mp / lună

Parcele de vanzare in Sacalaz

Săcălaz

532 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

110.490 €
/ lună 84.99 € / mp / lună

COMISION 0% Teren intravilan 1300 mp, de vanzar ...

Săcălaz

1.300 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchirez spatiu 190 mp birouri

Săcălaz

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

3.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu disponibil de inchiriat, pentru service ...

Săcălaz

350 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala industriala noua 100mp Sacalaz

Săcălaz

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

34.990 €
/ lună 55.19 € / mp / lună

Teren de vanzare de 634 mp utili, zona Sacalaz

Săcălaz

634 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

90 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Ocazie ! Teren centru Sacalaz toate utilitatile ...

Săcălaz

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

38.000 €
/ lună
44.000 €
59.19 € / mp / lună

Teren constructii Sacalaz - 642mp

Săcălaz

642 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

143.000 €
/ lună 19.07 € / mp / lună

Teren pentru DEZVOLTARE rezidentiala in zona Sa ...

Săcălaz

7.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

1.300 €
/ lună 6.84 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri/activitati 190 mp in Saca ...

Săcălaz

190 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
7

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Hala industriala de 100 mp, de inchiriat in Sac ...

Săcălaz

100 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2.000 €
/ lună
2.200 €
7.69 € / mp / lună

Proprietar inchiriez hala

Săcălaz

260 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

hala de inchiriat

Săcălaz

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

400 €
/ lună 0.74 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat , 540 mp si cel d ...

Săcălaz

540 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

100 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren cu vad comercial langa Eso Sacalaz

Săcălaz

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial Sacalaz

Săcălaz

40 mp utili