Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

17 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Iosif

644 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

18.000 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Proprietar vand teren intravilan in Ictar-Budin ...

Iosif

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Iosifalau 30 km de Timisoara

Iosif

2.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

12.500 €
/ lună 23.76 € / mp / lună

Teren intravilan Jebel Timis 526 mp cu fundatie ...

Jebel

La ~5km distanță

526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

790 €
/ lună
900 €
5.27 € / mp / lună

Spatiu mare de inchiriat ideal business sau pen ...

Jebel

La ~5km distanță

150 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 790 € și 950 €
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

900.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat

Jebel

La ~5km distanță

150 mp utili

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

15.000 €
/ lună 10.16 € / mp / lună

Teren intravilan 1476 mp Cerna (com. Liebling), ...

Cerna

La ~10km distanță

1.476 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

35.500 €
/ lună 36.52 € / mp / lună

Vand teren 972 mp, Uliuc, Timis, 35.500 Euro ne ...

Unip

La ~10km distanță

972 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

981 €
/ lună 4.91 € / mp / lună

Spatiu comercial central!

Voiteg

La ~10km distanță

200 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

14.000 €
/ lună 23.61 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Voiteg Oportunit ...

Voiteg

La ~10km distanță

593 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

155.000 €
/ lună 81.19 € / mp / lună

Sag- vatra satului- 1909mp

Șag

La ~10km distanță

1.909 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

270.000 €
/ lună 15.43 € / mp / lună

Teren Intravilan, 17500 mp, Sag, Timis, DN69

Șag

La ~10km distanță

17.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

33.000 €
/ lună
36.300 €
50 € / mp / lună

Parcele Manastire SAG - PUZ / Utilitati !!

Șag

La ~10km distanță

660 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
2

988.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan Sag 4.94 ha - investitie PUZ ! ...

Șag

La ~10km distanță

49.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

95.000 €
/ lună 96.54 € / mp / lună

Sag-Teren intravilan-984 mp- f.s.18.5-proiect 2 ...

Șag

La ~10km distanță

1 camere
984 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

559.000 €
/ lună 48.98 € / mp / lună

Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stra ...

Șag

La ~10km distanță

11.412 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

39.267 €
/ lună 73.81 € / mp / lună

Parcela de teren 532 mp, de vanzare, front stra ...

Șag

La ~10km distanță

532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

26.000 €
/ lună 48.15 € / mp / lună

Teren de vanzare

Șag

La ~10km distanță

540 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

1.032.102 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan industrial

Șag

La ~10km distanță

38.226 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren zona industriala Sag

Șag

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

107.900 €
/ lună 60.04 € / mp / lună

Comision 0%-Sag-Teren intravilan-Investitie-Mix ...

Șag

La ~10km distanță

1.797 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

599.000 €
/ lună 19.97 € / mp / lună

DN59-Timisoara-Sag-3Ha comasate-83m si 56m fron ...

Șag

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

48.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan (si in rate) Cartierul nou zon ...

Șag

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

60.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare 720 mp

Șag

La ~10km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

72.500 €
/ lună 73.60 € / mp / lună

OCAZIE! - Teren Sag 985 mp, locatie excelenta, ...

Șag

La ~10km distanță

985 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

58.000 €
/ lună 78.59 € / mp / lună

Teren intravilan, 738 mp, fs 16.5 ml, Sag

Șag

La ~10km distanță

738 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
3

120.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren intravilan | 5.000 mp | Fro ...

Șag

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

86.990 €
/ lună 31.18 € / mp / lună

COMISION 0% | Teren intravilan | 2.790 mp | Fro ...

Șag

La ~10km distanță

2.790 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

37.050 €
/ lună 50 € / mp / lună

COMISION 0 | Teren intravilan | 741 mp | FS 22 ...

Șag

La ~10km distanță

741 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

105.000 €
/ lună 79.97 € / mp / lună

Teren intrvilan 1313mp SAG

Șag

La ~10km distanță

1.313 mp teren