Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Alioș

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

13.500 €
/ lună 19.54 € / mp / lună

Teren intravilan intre case de 691 mp si fs de ...

Zăbrani

La ~5km distanță

691 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

13.500 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Alunis 500 mp FS 17 ...

Aluniș

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

6 luni în urmă
6

23.990 €
/ lună 20.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Alunis, judetul ...

Aluniș

La ~5km distanță

1.199 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

453 €
/ lună
375 €
1.81 € / mp / lună

Inchiriere Hale Industriale în Aluniș, Arad 25 ...

Aluniș

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
4

1.174 €
/ lună
971 €
1.86 € / mp / lună

Spațiu industrial de 640mp de închiriat Aluniș ...

Aluniș

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
20

26.000 €
/ lună
29.000 €
8.75 € / mp / lună

Loc de casa in Odvos - Conop 3000mp

Remetea Mică

La ~5km distanță

2.970 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

13.000 €
/ lună 3.02 € / mp / lună

Teren extravilan 4300mp in Bogda, judetul Timis

Altringen

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

63.900 €
/ lună 24.10 € / mp / lună

Teren generos cu doua fronturi, Frumuseni zona ...

Frumușeni

La ~10km distanță

2.651 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

22.000 €
/ lună 37.23 € / mp / lună

Teren Intravilan, 591mp , Localitatea Frumuseni

Frumușeni

La ~10km distanță

591 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

32.700 €
/ lună 26.35 € / mp / lună

Teren intravilan 1,241mp Frumuseni, Arad

Frumușeni

La ~10km distanță

1.241 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

960 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

De închiriat hală depozitare 320/640 mp Aluniș ...

Frumușeni

La ~10km distanță

2E
Agenție

6 zile în urmă
3

29.900 €
/ lună 24.92 € / mp / lună

Loc de casa in Frumuseni

Frumușeni

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

900 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Hale in Fibis suprafata 1050mp + 1300 mp partaj ...

Fibiș

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

500 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Spatiu comercial

Fibiș

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

55.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1500 metri

Fibiș

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

25.200 €
/ lună 33.60 € / mp / lună

Teren intravilan Fantanele -750 mp

Fântânele

La ~10km distanță

750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

38.000 €
/ lună 7.60 € / mp / lună

Vand teren 5000 mp in Fantanele - ideal casa va ...

Fântânele

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 37.50 € / mp / lună

Teren Intravilan 1200mp 19,11ml Com. Fantanele ...

Fântânele

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare sanicolaul mic centura noua Ar ...

Fântânele

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

55.000 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Teren intravilan amenajat si ingradit la strada ...

Fântânele

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

799.000 €
/ lună 1.95 € / mp / lună

Ferma cu Teren de Vanzare in Paulis j.Arad,Cati ...

Păuliș

La ~10km distanță

410.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

15.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare

Păuliș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

120.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare - 100.000 mp - com. Sa ...

Cruceni

La ~10km distanță

100.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Teren Intravilan 500 mp, Mandruloc-Vladimirescu

Mândruloc

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

418.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de 41800 mp iesire Vladimirescu

Mândruloc

La ~15km distanță

41.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

24.525 €
/ lună
33.750 €
10.90 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Seceani

La ~15km distanță

2.250 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

200 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Spa?ii de inchiriat stocare depozitare comercia ...

Vladimirescu

La ~15km distanță

1.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

1.400 €
/ lună
1.500 €
6.36 € / mp / lună

Spatiu comercial 220 mp, Vladimirescu

Vladimirescu

La ~15km distanță

220 mp utili
2023
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,400 € și 1.500 €
Agenție

Mai mult de un an
2

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu comercial 65 mp, Vladimirescu

Vladimirescu

La ~15km distanță

65 mp utili
2000
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 500 € și 600 €