Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat in localitatea Tapia

Tapia

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

INCHIRIEZ 2 compartimente din hala

Lugoj

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Lugoj

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

350 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ultracentral

Ultracentral, Lugoj

La ~5km distanță

25 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu 1000 MP in Lugoj

Lugoj

La ~5km distanță

1.059 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Inchiriez spatiu medical in Lugoj

Sud, Lugoj

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Lugoj

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

3.160 €
/ lună
16.500 €
0.14 € / mp / lună

Teren agricol VIctor Vlad Delamarina

Lugoj

La ~5km distanță

22.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

205.000 €
/ lună 2.69 € / mp / lună

Vand teren in locatie de vis

Lugoj

La ~5km distanță

76.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Lugoj

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

500 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

De Vanzare & Inchiriere !! Teren(Zona centrala! ...

Central, Lugoj

La ~5km distanță

555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10.010 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Se inchiriaza Hala + Showroom

Central, Lugoj

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

650 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Hala depozit de inchiriat

Central, Lugoj

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

2.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spa?iu Comercial Ultracentral Lugoj (P-?a I.C. ...

Ultracentral, Lugoj

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat

Ultracentral, Lugoj

La ~5km distanță

750 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez

Central, Lugoj

La ~5km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

de inchiriat hala industriala

Central, Lugoj

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 5.26 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Lugoj

La ~5km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

75.000 €
/ lună 160.94 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Lugoj

La ~5km distanță

466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat !

Lugoj

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

800 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial str timisorii

Central, Lugoj

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu comercial strada Somesului Lugoj Timis

Central, Lugoj

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat in Lugoj

Central, Lugoj

La ~5km distanță

3.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial in Lugoj

Central, Lugoj

La ~5km distanță

50 mp utili
100 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

25 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren INTRAVILAN, zona turistica!

Central, Lugoj

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

25.000 €
/ lună 1.09 € / mp / lună

Vand teren extravilan Lugoj

Central, Lugoj

La ~5km distanță

23.033 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

9.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

De inchiriat birouri -cladire de birouri Lugoj

Central, Lugoj

La ~5km distanță

1.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

990 €
/ lună
1.200 €
6.43 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Lugoj

La ~5km distanță

154 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

25.000 €
/ lună 27.69 € / mp / lună

Teren intravilan Lugoj

Central, Lugoj

La ~5km distanță

903 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

OFERTA reducere de pret

Lugoj

La ~5km distanță

500 mp teren