Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
19

2.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

3 Hale metalice noi 2026 suprafata 550mp-fiecar ...

Poroschia

550 mp utili
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

250 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Poroschia

36 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 21.82 € / mp / lună

Teren de inchiriat pozitie excelenta, ideal pen ...

1 Mai, Alexandria

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Spatiu comercial 250 mp (deasupra Profi) - Tiga ...

Țigănești

La ~5km distanță

250 mp utili
1E
1980
Agenție

7 luni în urmă
15

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL ULTRACENTRAL - Str . LIBERTATI ...

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere SPATIU comercial 100 mp str Bucurest ...

Cuza Vodă, Alexandria

La ~5km distanță

100 mp utili
1982
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

18.000 €
/ lună
20.000 €
1.04 € / mp / lună

Teren arabil extravilan zona Alexandria(Teleorm ...

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

17.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Alexandria

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

2.385 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

70.000 €
/ lună
90.000 €
1,346.15 € / mp / lună

ocazie,70 000 euro,pret de apartament

Cuza Vodă, Alexandria

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.200 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat - ideal birouri - fast-food ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

492 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Alexandria

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
4

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat-581mp utili-Depoz ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

581 mp utili
20.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan deschidere 36m liniari vis a v ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

22.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

350 €
/ lună 14 € / mp / lună

INCHIRIEZ spatiu comercial

Central, Alexandria

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.200 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

inchiriere hala 350mp,1000mp parcare

Central, Alexandria

La ~5km distanță

350 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

1.690 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 130m.p.

Central, Alexandria

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50.000 €
/ lună 1,428.57 € / mp / lună

Magazin de cartier

Central, Alexandria

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
15

14 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii Comerciale Alexandria Str Dunarii

Central, Alexandria

La ~5km distanță

106 mp utili
Bancă

9 luni în urmă
2

5.683 €
/ lună 4 € / mp / lună

Cladire de birouri de inchiriat, zona centrala ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

1.420,9 mp
3E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

981 €
/ lună 9.81 € / mp / lună

Spatiu Comercial vis-a-vis de Liceul Pedagogic

Central, Alexandria

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

579 €
/ lună 18.09 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial -Alexandria

Vest, Alexandria

La ~5km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

294 €
/ lună 29.40 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Sud, Alexandria

La ~5km distanță

10 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Alexandria

La ~5km distanță

3.749 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

999 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial depozit terasa

Exterior Vest, Alexandria

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Alexandria

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
5

450 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Liberta ...

Ultracentral, Alexandria

La ~5km distanță

450 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

77 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Bucures ...

Ultracentral, Alexandria

La ~5km distanță

77 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

80.000 €
/ lună 125 € / mp / lună

Teren vanzare Alexandria Intravilan 640mp

Central, Alexandria

La ~5km distanță

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Spatiu Comercial

Central, Alexandria

La ~5km distanță

290 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

80.000 €
/ lună 318.73 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Alexandria

La ~5km distanță

251 mp teren