Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
9

1.172 €
/ lună 1.91 € / mp / lună

Teren Branceni, ID: R2942560

Brânceni

613 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Spatiu comercial 250 mp (deasupra Profi) - Tiga ...

Țigănești

La ~5km distanță

250 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

250 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Poroschia

La ~5km distanță

36 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
19

2.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

3 Hale metalice noi 2026 suprafata 550mp-fiecar ...

Poroschia

La ~5km distanță

550 mp utili
1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Padure de vazare 33 Ha comasat Arges (Micesti, ...

Păuleasca

La ~10km distanță

330.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

15.292 €
/ lună 9.69 € / mp / lună

Cota de 1679/1758 din teren-Loc. Mirosi, jud. A ...

Păuleasca

La ~10km distanță

1.578 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.200 €
/ lună 21.82 € / mp / lună

Teren de inchiriat pozitie excelenta, ideal pen ...

1 Mai, Alexandria

La ~10km distanță

55 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
15

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL ULTRACENTRAL - Str . LIBERTATI ...

Libertății, Alexandria

La ~10km distanță

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere SPATIU comercial 100 mp str Bucurest ...

Cuza Vodă, Alexandria

La ~10km distanță

100 mp utili
1982
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Alexandria

Libertății, Alexandria

La ~10km distanță

2.385 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

20.000 €
/ lună 1.16 € / mp / lună

Teren arabil extravilan zona Alexandria(Teleorm ...

Libertății, Alexandria

La ~10km distanță

17.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

90.000 €
/ lună 1,730.77 € / mp / lună

vand spatiu comercial

Cuza Vodă, Alexandria

La ~10km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

196 €
/ lună 4.90 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Alexandria

Central, Alexandria

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

573 €
/ lună 1.91 € / mp / lună

Inchiriere Hala pentru depozitare orei producti ...

Central, Alexandria

La ~10km distanță

300 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
15

14 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii Comerciale Alexandria Str Dunarii

Central, Alexandria

La ~10km distanță

106 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

1.200 €
/ lună 7.36 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial Alexandria cu 7 eur/ ...

Central, Alexandria

La ~10km distanță

163 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

492 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Alexandria

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
5

450 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Liberta ...

Ultracentral, Alexandria

La ~10km distanță

450 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

77 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Bucures ...

Ultracentral, Alexandria

La ~10km distanță

77 mp utili
Bancă

9 luni în urmă
2

5.683 €
/ lună 4 € / mp / lună

Cladire de birouri de inchiriat, zona centrala ...

Central, Alexandria

La ~10km distanță

1.420,9 mp
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.200 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat - ideal birouri - fast-food ...

Central, Alexandria

La ~10km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

De inchiriat - birouri si cabinete diverse cent ...

Central, Alexandria

La ~10km distanță

20 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Casa de inchiriat zona centrala, langa Poli?ia ...

Central, Alexandria

La ~10km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50.000 €
/ lună 1,428.57 € / mp / lună

Magazin de cartier

Central, Alexandria

La ~10km distanță

35 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

1.690 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 130m.p.

Central, Alexandria

La ~10km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.200 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

inchiriere hala 350mp,1000mp parcare

Central, Alexandria

La ~10km distanță

350 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan deschidere 36m liniari vis a v ...

Central, Alexandria

La ~10km distanță

22.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

579 €
/ lună 18.09 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial -Alexandria

Vest, Alexandria

La ~10km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

999 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial depozit terasa

Exterior Vest, Alexandria

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Alexandria

La ~10km distanță

70 mp utili