Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Padure de vazare 33 Ha comasat Arges (Micesti, ...

Păuleasca

330.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

15.292 €
/ lună 9.69 € / mp / lună

Cota de 1679/1758 din teren-Loc. Mirosi, jud. A ...

Păuleasca

1.578 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

118 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

inchiriere spa?iu comercial

Bragadiru

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

1.172 €
/ lună 1.91 € / mp / lună

Teren Branceni, ID: R2942560

Brânceni

La ~10km distanță

613 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Spatiu comercial 250 mp (deasupra Profi) - Tiga ...

Țigănești

La ~10km distanță

250 mp utili
1E
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

250 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Poroschia

La ~15km distanță

36 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
19

2.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

3 Hale metalice noi 2026 suprafata 550mp-fiecar ...

Poroschia

La ~15km distanță

550 mp utili
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

54.000 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, Comuna Nasturelu, Jud ...

Năsturelu

La ~15km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200 €
/ lună

Inchiriez teren spatiu comercial

Fântânele

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

17 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Vand spa?iu comercial in Zimnicea

Zimnicea

La ~20km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

17.000 €
/ lună 303.57 € / mp / lună

ofer spre inchiriere sau vanzare spa?iu comerci ...

Zimnicea

La ~20km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

24.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Loc de casa teren intravilan 1200m

Central, Zimnicea

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.200 €
/ lună 21.82 € / mp / lună

Teren de inchiriat pozitie excelenta, ideal pen ...

1 Mai, Alexandria

La ~20km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

6.871 €
/ lună 5.55 € / mp / lună

Casa si teren 1239mp Suhaia central

Suhaia

La ~20km distanță

1.239 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
15

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL ULTRACENTRAL - Str . LIBERTATI ...

Libertății, Alexandria

La ~20km distanță

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere SPATIU comercial 100 mp str Bucurest ...

Cuza Vodă, Alexandria

La ~20km distanță

100 mp utili
1982
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

20.000 €
/ lună 1.16 € / mp / lună

Teren arabil extravilan zona Alexandria(Teleorm ...

Libertății, Alexandria

La ~20km distanță

17.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Alexandria

Libertății, Alexandria

La ~20km distanță

2.385 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

90.000 €
/ lună 1,730.77 € / mp / lună

vand spatiu comercial

Cuza Vodă, Alexandria

La ~20km distanță

52 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
5

450 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Liberta ...

Ultracentral, Alexandria

La ~20km distanță

450 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

77 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Bucures ...

Ultracentral, Alexandria

La ~20km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

196 €
/ lună 4.90 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Alexandria

Central, Alexandria

La ~20km distanță

40 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

1.200 €
/ lună 7.36 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial Alexandria cu 7 eur/ ...

Central, Alexandria

La ~20km distanță

163 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

492 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Alexandria

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.200 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat - ideal birouri - fast-food ...

Central, Alexandria

La ~20km distanță

115 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
15

14 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii Comerciale Alexandria Str Dunarii

Central, Alexandria

La ~20km distanță

106 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

De inchiriat - birouri si cabinete diverse cent ...

Central, Alexandria

La ~20km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

573 €
/ lună 1.91 € / mp / lună

Inchiriere Hala pentru depozitare orei producti ...

Central, Alexandria

La ~20km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

1.690 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 130m.p.

Central, Alexandria

La ~20km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50.000 €
/ lună 1,428.57 € / mp / lună

Magazin de cartier

Central, Alexandria

La ~20km distanță

35 mp utili