Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Padure de vazare 33 Ha comasat Arges (Micesti, ...

Păuleasca

330.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

118 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

inchiriere spa?iu comercial

Bragadiru

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

250 €
/ lună 6.94 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Poroschia

La ~15km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

54.000 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, Comuna Nasturelu, Jud ...

Năsturelu

La ~15km distanță

60.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200 €
/ lună

Inchiriez teren spatiu comercial

Fântânele

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

17.000 €
/ lună 303.57 € / mp / lună

ofer spre inchiriere sau vanzare spa?iu comerci ...

Zimnicea

La ~20km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

17 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Vand spa?iu comercial in Zimnicea

Zimnicea

La ~20km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 21.82 € / mp / lună

Teren de inchiriat pozitie excelenta, ideal pen ...

1 Mai, Alexandria

La ~20km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

6.724 €
/ lună
6.871 €
5.43 € / mp / lună

Casa si teren 1239mp Suhaia central

Suhaia

La ~20km distanță

1.239 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

18.000 €
/ lună
20.000 €
1.04 € / mp / lună

Teren arabil extravilan zona Alexandria(Teleorm ...

Libertății, Alexandria

La ~20km distanță

17.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Alexandria

Libertății, Alexandria

La ~20km distanță

2.385 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

70.000 €
/ lună
90.000 €
1,346.15 € / mp / lună

ocazie,70 000 euro,pret de apartament

Cuza Vodă, Alexandria

La ~20km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

492 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Alexandria

La ~20km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.200 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat - ideal birouri - fast-food ...

Central, Alexandria

La ~20km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

De inchiriat - birouri si cabinete diverse cent ...

Central, Alexandria

La ~20km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

576 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Inchiriere Hala pentru depozitare orei producti ...

Central, Alexandria

La ~20km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

239 €
/ lună 13.28 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat!

Central, Alexandria

La ~20km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

579 €
/ lună 18.09 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial -Alexandria

Vest, Alexandria

La ~20km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

50.000 €
/ lună 1,428.57 € / mp / lună

Magazin de cartier

Central, Alexandria

La ~20km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.200 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

inchiriere hala 350mp,1000mp parcare

Central, Alexandria

La ~20km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Spatiu Comercial

Central, Alexandria

La ~20km distanță

290 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

999 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial depozit terasa

Exterior Vest, Alexandria

La ~20km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Alexandria

La ~20km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

981 €
/ lună 9.81 € / mp / lună

Spatiu Comercial vis-a-vis de Liceul Pedagogic

Central, Alexandria

La ~20km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

80.000 €
/ lună 318.73 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Alexandria

La ~20km distanță

251 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

384 €
/ lună 10.97 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial

Central, Alexandria

La ~20km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

350 €
/ lună 14 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Alexandria

La ~20km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

350 €
/ lună 14 € / mp / lună

INCHIRIEZ spatiu comercial

Central, Alexandria

La ~20km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

105.000 €
/ lună
115.000 €
102.54 € / mp / lună

Se vand 3 spatii comerciale utilate si function ...

Central, Alexandria

La ~20km distanță

1.024 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

294 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Inchiriez Teren intravilan deschideri la strada ...

Nanov

La ~25km distanță

480 mp teren