Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

54.000 €
/ lună 0.90 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare, Comuna Nasturelu, Jud ...

Năsturelu

60.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

17.000 €
/ lună 303.57 € / mp / lună

ofer spre inchiriere sau vanzare spa?iu comerci ...

Zimnicea

La ~10km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Loc de casa teren intravilan 1200m

Central, Zimnicea

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

17 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Vand spa?iu comercial in Zimnicea

Zimnicea

La ~10km distanță

56 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

17.000 €
/ lună 303.57 € / mp / lună

ofer spre inchiriere sau vanzare spa?iu comerci ...

Zimnicea

La ~10km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Loc de casa teren intravilan 1200m

Central, Zimnicea

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

17 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Vand spa?iu comercial in Zimnicea

Zimnicea

La ~10km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

17.000 €
/ lună 303.57 € / mp / lună

ofer spre inchiriere sau vanzare spa?iu comerci ...

Zimnicea

La ~10km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

17 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Vand spa?iu comercial in Zimnicea

Zimnicea

La ~10km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Loc de casa teren intravilan 1200m

Central, Zimnicea

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

118 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

inchiriere spa?iu comercial

Bragadiru

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

118 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

inchiriere spa?iu comercial

Bragadiru

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

118 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

inchiriere spa?iu comercial

Bragadiru

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200 €
/ lună

Inchiriez teren spatiu comercial

Fântânele

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200 €
/ lună

Inchiriez teren spatiu comercial

Fântânele

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200 €
/ lună

Inchiriez teren spatiu comercial

Fântânele

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Padure de vazare 33 Ha comasat Arges (Micesti, ...

Păuleasca

La ~15km distanță

330.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Padure de vazare 33 Ha comasat Arges (Micesti, ...

Păuleasca

La ~15km distanță

330.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

15.292 €
/ lună 9.69 € / mp / lună

Cota de 1679/1758 din teren-Loc. Mirosi, jud. A ...

Păuleasca

La ~15km distanță

1.578 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

15.292 €
/ lună 9.69 € / mp / lună

Cota de 1679/1758 din teren-Loc. Mirosi, jud. A ...

Păuleasca

La ~15km distanță

1.578 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350.000 €
/ lună 1.06 € / mp / lună

Padure de vazare 33 Ha comasat Arges (Micesti, ...

Păuleasca

La ~15km distanță

330.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

6.871 €
/ lună 5.55 € / mp / lună

Casa si teren 1239mp Suhaia central

Suhaia

La ~20km distanță

1.239 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

6.871 €
/ lună 5.55 € / mp / lună

Casa si teren 1239mp Suhaia central

Suhaia

La ~20km distanță

1.239 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

6.871 €
/ lună 5.55 € / mp / lună

Casa si teren 1239mp Suhaia central

Suhaia

La ~20km distanță

1.239 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

1.172 €
/ lună 1.91 € / mp / lună

Teren Branceni, ID: R2942560

Brânceni

La ~25km distanță

613 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

1.172 €
/ lună 1.91 € / mp / lună

Teren Branceni, ID: R2942560

Brânceni

La ~25km distanță

613 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Spatiu comercial 250 mp (deasupra Profi) - Tiga ...

Țigănești

La ~25km distanță

250 mp utili
1E
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Spatiu comercial 250 mp (deasupra Profi) - Tiga ...

Țigănești

La ~25km distanță

250 mp utili
1E
1980