Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
4

125.000 €
/ lună 25.20 € / mp / lună

Teren intravilan cu pozitionare EXCELENTA

Iaslovăț

4.960 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

110.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare Milisauti Gara - jud. Suceava

Gara

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

750 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial

Volovăț

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

23.700 €
/ lună 18.96 € / mp / lună

Vand teren 1250 mp,intravilan, intabulat in sat ...

Soloneț

La ~10km distanță

1.250 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.700 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Vand teren intrare Granicesti

Grănicești

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

360 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Apartament de inchiriat

Rădăuți

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

25 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

De inchiriat hala depozit

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Parcela pe strada Francei de 800 mp

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

2.038 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

850 €
/ lună 8.10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 105 mp

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

105 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren extravilan

Rădăuți

La ~10km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

3.300 €
/ lună 1.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere 3 birouri - Zona Vladichii

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

24 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Rădăuți

La ~10km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

4.500 €
/ lună

De inchiriat 3 spatii de 200 m2 si hala de 450m ...

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Galanesti, 6300 mp

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

250 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Birou de inchiriat Radauti central

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

29.664 €
/ lună 72 € / mp / lună

Radauti, str. Frincei, suprafata 412 mp, intrav ...

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

412 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 5.26 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

100 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35.500 €
/ lună 6.83 € / mp / lună

Teren de vanzare

Comănești

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Marginea

La ~15km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

29 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare (1 Ha) INTRAVILAN Marginea!

Marginea

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Ofer spatiu de inchiriat - 90 m2. Spatiul este ...

Marginea

La ~15km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.100 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

De vanzare teren in Marginea zona Fantana Hordn ...

Marginea

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan Marginea

Marginea

La ~15km distanță

1.822 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

2.390 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Teren de vanzare

Marginea

La ~15km distanță

4.190 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

784 €
/ lună 1.21 € / mp / lună

Inchiriere ( 2 eur / mp ) cladire comerciala 50 ...

Pârteștii de Sus

La ~15km distanță

647 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

40.000 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Vand teren pentru casa.

Șerbăuți

La ~15km distanță

2.600 mp teren