Proprietăți unice: 1690
Proprietari: 190
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 94mp

Central, Sibiu

94 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
5

1.664.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren industrial de vanzare , Sibiu Zona Indust ...

Vest, Sibiu

20.800 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

960.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan 8.000 mp Sibiu, zona Neppendor ...

Aeroport, Sibiu

8.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
6

699.500 €
/ lună 69.95 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 10.000 mp Zona Indu ...

Cristian

10.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

1.000 €
/ lună 12.66 € / mp / lună

Spat?iu comercial | 79MPU | Vad Pietonal | Turn ...

Turnișor, Sibiu

79 mp utili
2024
Agenție

3 zile în urmă
1

1.000 €
/ lună 12.66 € / mp / lună

Spatiu comercial | 79MPU | Vad Pietonal | Turni ...

Turnișor, Sibiu

79 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
5

129.500 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Selimbar

Șelimbăr

3.700 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

59.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp in Sibiu Daia Noua

Daia

1.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

450 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Apartament 2 camere la parter pretabil spatiu c ...

Șelimbăr

42 mp utili
2E
Agenție

3 zile în urmă
2

60.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de investitie zona industriala Selimbar, ...

Șelimbăr

3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

450 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat 66mp Sibiu Doamna Sta ...

Hipodrom 3, Sibiu

66 mp utili
2024
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Închiriere spațiu de birouri – Zona Centrală Si ...

Central, Sibiu

20 mp utili
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

1.200 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Spațiu de birouri – Etaj întreg | Zona Centrală ...

Central, Sibiu

125 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

1.798 €
/ lună 6.66 € / mp / lună

Inchiriez casa, spatiu comercial in Sibiu ultra ...

Ultracentral, Sibiu

270 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.050 €
/ lună 12.35 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL VIZIBILITATE STRADALA 70 MP| B ...

Ștrand, Sibiu

85 mp utili
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

1.101 €
/ lună 11.59 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL SIBIU DE ÎNCHIRIAT CALEA DUMBR ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

95 mp utili
4E
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,101 € și 1.200 €
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren agricol

Gura Râului

3.200 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

780.000 €
/ lună 78 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, zona str. ...

Cristian

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

60.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Tocile , intravilan, com. Sadu

Central, Cisnădie

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

350 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu cabinet medical

Cedonia, Sibiu

14 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
5

48.500 €
/ lună 48.50 € / mp / lună

Oportunitate Teren Intravilan- -1000Mp- Ruscior ...

Rusciori

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren extravilan

Broscărie, Sibiu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

20.000 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare -Islazul Talmaciulu ...

Central, Tălmaciu

2.300 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
7

1.150 €
/ lună 15.13 € / mp / lună

Spatiu comercial 76 mp, vad bun si vitrina - Dn ...

Șelimbăr

76 mp utili
2023
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

80.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Cisnadioara

Cisnădioara

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.200 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Spațiu comercial / birouri de 140 mp la parter ...

Ultracentral, Sibiu

140 mp utili
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.700 €
/ lună 12.59 € / mp / lună

Spațiu de birouri generos – Ultracentral, Sibiu ...

Ultracentral, Sibiu

135 mp utili
2E
Agenție

6 zile în urmă
5

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri de inchiriat in Sibiu Tur ...

Turnișor, Sibiu

60 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
3

37.000 €
/ lună 37 € / mp / lună

Teren Extravilan De Vanzare Selimbar

Șelimbăr

1.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

145.000 €
/ lună 290 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ aprobat de vanzare Cart ...

Central, Cisnădie

500 mp teren
2E