Proprietăți unice: 1690
Proprietari: 190
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

1.500 €
/ lună 6.38 € / mp / lună

Spatiu comercial 2 etaje autorizat ISU 235 mp/n ...

Lazaret, Sibiu

235 mp utili
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 1,500 € și 1.815 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

969 €
/ lună
801 €
17.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial situat in zona Mihai ...

Mihai Viteazul, Sibiu

56,1 mp utili
9E
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

750 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Spatiu comercial - birou de inchiriat zona exce ...

Central, Sibiu

78 mp utili
4E
1975

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

3.811 €
/ lună
3.150 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 900 mp - Productie - Depozi ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

6.352 €
/ lună
5.250 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

10.587 €
/ lună
8.750 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

19.057 €
/ lună
15.750 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 4500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial Est, Sibiu

1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

1.800 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Spații birouri de închiriat în zona Industriala ...

Industrial Vest, Sibiu

250 mp utili
2012
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

400 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Spatiu birou 3 camere zona Ultracentral

Ultracentral, Sibiu

70 mp utili
4E
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

8.550 €
/ lună
8.500 €
7.13 € / mp / lună

Modern I Complet Utilat I Gata de deschidere I ...

Est, Cisnădie

Agenție

2 săptămâni în urmă
13

1.300 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

Spatiu birouri premium: 110 mpu 5 camere 2 bai ...

Sub Arini, Sibiu

110 mp utili
3E
2012
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

1.300 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

Eleganta si prestigiu - Spatiu de birouri de 11 ...

Sub Arini, Sibiu

110 mp utili
3E
2012
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

800 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Spatiu pentru birour in zona Centrului Istoric ...

Aeroport, Sibiu

173 mp utili
1795
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
18

3.500 €
/ lună 11.29 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu comercial premium Calea Dum ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

310 mp utili
1E
1996
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

1.250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Hale de inchiriat – 200 mp utili si curte 600 m ...

Turnișor, Sibiu

Agenție

3 săptămâni în urmă
12

1.250 €
/ lună 9.92 € / mp / lună

SPAȚIU BIROURI DE ÎNCHIRIAT SIBIU ZONA CALEA DU ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

126 mp utili
4E
1980
Agenție

2 zile în urmă
4

56.335 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren de vanzare in Sibiu, Sura Mica cu autoriz ...

Șura Mică

593 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
6

48.500 €
/ lună 80.83 € / mp / lună

Teren 600 Mp | Vedere Panoramica | La Marginea ...

Central, Sibiu

600 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

48.000 €
/ lună 41.38 € / mp / lună

Teren Darlos zona centrala / Strada Principala

Dârlos

1.160 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
5

62.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan de 2500 mp Mohu

Mohu

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

243 €
/ lună 20.25 € / mp / lună

Spații de închiriat

Lazaret, Sibiu

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

700 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp | posibilitate extinde ...

Cristian

1.000 mp teren
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

340 €
/ lună
281 €
10 € / mp / lună

Spatiu de birouri, 2 camere, mobilat - zona Gar ...

Central, Sibiu

34 mp utili
1999
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

1.450 €
/ lună 10.74 € / mp / lună

Spațiu de Birouri | 135 Mp | Loc de Parcare | C ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

135 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

1.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spațiu Comercial | 92 Mp | Loc de Parcare | Cal ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

90 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

1.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu comercial 110 mp de inchiriat strada Sem ...

Vasile Aaron, Sibiu

110 mp utili
4E
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
22

1.750 €
/ lună
1.800 €
6.48 € / mp / lună

Vilă individuală | Ultracentral | 270 mp utili ...

Central, Sibiu

270 mp utili
100 mp teren
1999
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

2.904 €
/ lună 14.52 € / mp / lună

Birou de Inchiriat, 200 mp, Bd Victoriei, Sibiu

Central, Sibiu

200 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare intre Sibiu si Sura Mare prive ...

Central, Sibiu

1.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
6

66.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren premium in Mohu, Selimbar | Locatia ideal ...

Mohu

600 mp teren