Proprietăți unice: 231
Proprietari: 43
Agenție

10 luni în urmă
3

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

De inchiriat Camere Frigo Congelare/Refrigerare ...

Central, Satu Mare

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

250 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu de depozitare 35 mp pentru firme sau per ...

Central, Satu Mare

50 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
10

9 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu comercial si restaurant de inchiriat in ...

Central, Satu Mare

186 mp utili
6.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
4

19.135 €
/ lună 8.90 € / mp / lună

Hala de inchiriat , depozit industrial

Central, Satu Mare

2.150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.100 €
/ lună 4.15 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Cloșca, Satu Mare

265 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu comercial central Satu Mare

Central, Satu Mare

40 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

950 €
/ lună 17.27 € / mp / lună

De inchiriat 2 Spatii Ultracentrale in Satu Mar ...

Ultracentral, Satu Mare

55 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatii de depozitare pentru firme sau persoane ...

Central, Satu Mare

315 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriez spatii boxe de12 ?i 16mp

Central, Satu Mare

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

550 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

hala industriala servis spatiu cazare, bar -clu ...

Careiului, Satu Mare

150 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

1.999 €
/ lună 8.69 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal

Central, Satu Mare

230 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

490 €
/ lună

Spatiu comercial zona centrala de inchiriat ( I ...

Central, Satu Mare

Agenție

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Satu Mare

100 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 400 € și 500 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

123 €
/ lună 0.72 € / mp / lună

Cabinet stomatologic in Germania

Central, Satu Mare

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100 €
/ lună 2 € / mp / lună

salon de frumusete

Carpați 1, Satu Mare

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spatii industriale 15o-800mp

Central, Satu Mare

1.200 mp utili
7.200 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spatii industriale de depozitare,atel ...

Central, Satu Mare

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez/vand spatiu comercial in Piata Somes, ...

Someș, Satu Mare

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1 €
/ lună

Inchiriez spatii industriale;atelier,hale de pr ...

Central, Satu Mare

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

12 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Cazare Echipe Muncitori

Central, Satu Mare

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0.59 € / mp / lună

chirie ore zile

Central, Satu Mare

17 mp utili
20 mp teren
4E
1977