Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

8.651 €
/ lună
7.150 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1300 mp - Depozitare - Dist ...

Nord, Zalău

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

16.335 €
/ lună
13.500 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2700 mp - Depozitare - Dist ...

Nord, Zalău

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

4.658 €
/ lună
3.850 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 700 mp - Depozitare - Distr ...

Nord, Zalău

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

200 €
/ lună

Inchiriez spatii pt clinica B -dul Mihai Viteaz ...

Nord, Zalău

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.600 €
/ lună 5.52 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 2x300mp str.Crangulu ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

290 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.200 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriem cladirea industrial de 2200 mp.

Central, Zalău

La ~5km distanță

2.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

1.500 €
/ lună 2.44 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Hala Depozitare si sau pro ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

615 mp utili
1E

Agenție

Mai mult de un an
18

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Zalău

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

100 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

De inchiriat sau de vinzare

Central, Zalău

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

200 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

dau in chirie spatii in loc Zalau, ultracentral ...

Ultracentral, Zalău

La ~5km distanță

800 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

699 €
/ lună 11.27 € / mp / lună

Birou situat Central la strada principala, 2 in ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

62 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
3

1.600 €
/ lună 1.78 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL/BIROURI DE INCHIRIAT

Central, Zalău

La ~5km distanță

900 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
6

393 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Apartament 3 camere, 65 mp, zona Ultracentral

Central, Zalău

La ~5km distanță

65 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

3.850 €
/ lună

Spatiu industrial de inchiriat in Zalau

Central, Zalău

La ~5km distanță

Agenție

6 luni în urmă
4

600 €
/ lună
680 €
15 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat ultracentral, vad ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
9

400 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Spatiu comercial/birou, 93 mp, str. Sfanta Vine ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

93 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

5.800 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

vand un hectar (10 000mp)de teren intravilan in ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Chirie spatiu comercial 2cam Zona Sf. Vineri

Exterior Vest, Zalău

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

13 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Birouri de inchiriat Zalau

Central, Zalău

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

65.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan pe Sarmas,cu front ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Vand doua parcele a cate 7 ari intravilan zona ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

960 €
/ lună 12.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Zalău

La ~5km distanță

76 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

54.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren Intravilan 600 mp

Central, Zalău

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

107.000 €
/ lună 84.58 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1.265 mp - Zalau

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.265 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare, 5 incaperi, 220 mp ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

220 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - zona centrala

Central, Zalău

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

105.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan cu toate utilitatile pe str. S ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

315.000 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren extravilan in suprafata de 7500 mp la poa ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

22.000 €
/ lună 27.95 € / mp / lună

Teren extravilan suparfata 787 mp in zona Brade ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

787 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

62.000 €
/ lună 95.98 € / mp / lună

Teren intravilan 646 mp - strada Crasnei

Central, Zalău

La ~5km distanță

646 mp teren