Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
8

102.960 €
/ lună 240 € / mp / lună

Teren de vanzare in Azuga Zona Partie | Cod ofe ...

Sud, Azuga

429 mp teren
2E
Agenție

5 luni în urmă
5

468.500 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren de vanzare la Azuga la Partia Cazacu

Central, Azuga

1.874 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
19

1.200 €
/ lună 2.64 € / mp / lună

Vila de inchiriat pe termen lung ideala pentru ...

Valea Alba, Bușteni

La ~5km distanță

454 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
14

1.500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Oportunitate de Business: Spa?iu Comercial in B ...

Silva, Bușteni

La ~5km distanță

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Predeal,central,la D ...

Predeal

La ~5km distanță

40 mp utili
40 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
9

30.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Predeal | Brasov 10 ...

Central, Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

193.600 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 1.936 mp in Predeal cu Autorizatie de Con ...

Central, Predeal

La ~5km distanță

1.936 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Predeal - Inchiriez PENSIUNE de 1000 MP pe Str. ...

Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
10

1.300 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Spa?iu Comercial/Birou Centrul Civic

Central, Predeal

La ~5km distanță

120 mp utili
1990
Agenție

5 luni în urmă
5

125.000 €
/ lună 126.39 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Predeal, zona Tr ...

Central, Predeal

La ~5km distanță

989 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

235.000 €
/ lună 57.32 € / mp / lună

Teren intravilan - Trei Brazi, Predeal

Central, Predeal

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

100.000 €
/ lună 94.34 € / mp / lună

Predeal-Teleferic, teren construibil

Central, Predeal

La ~5km distanță

1.060 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

44 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Trei Brazi Predeal 2130 mp

Predeal

La ~5km distanță

2.090 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

190.000 €
/ lună 19.05 € / mp / lună

Oportunitate de Investitie: Teren de 10.000 mp ...

Central, Predeal

La ~5km distanță

9.975 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

53.000 €
/ lună 93.81 € / mp / lună

Vand teren Predeal cu deschidere catre DN

Predeal

La ~5km distanță

565 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

40.000 €
/ lună 53.69 € / mp / lună

Vand teren intravilan Predeal Brasov

Central, Predeal

La ~5km distanță

745 mp teren
2E
Agenție

10 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu office spre inchiriere

Bușteni

La ~5km distanță

100 mp
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

981 €
/ lună 6.63 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in suprafata de 148 ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

148 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Parteneriat exclusiv / Inchiriere Spatiu fitnes ...

Exterior Vest, Bușteni

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
10

85.000 €
/ lună 76.10 € / mp / lună

Teren intravilan in Busteni, cu vedere spectacu ...

Sud, Bușteni

La ~5km distanță

1.117 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

599.000 €
/ lună 203.46 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 2944mp constructii ide ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

2.944 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Parteneriat exclusiv Inchiriere Spa?iu fitness ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
6

955 €
/ lună 26.53 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat sau vanzare

Central, Bușteni

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

589.000 €
/ lună 1,178.00 € / mp / lună

Spatiu comercial direct la Partia Kalinderu Bus ...

Central, Bușteni

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

100 €
/ lună 0.45 € / mp / lună

Teren Busteni, Curti Constructii

Central, Bușteni

La ~5km distanță

223 mp teren
34E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
14

370.000 €
/ lună 138.27 € / mp / lună

Teren intravilan Busteni - Piatra Arsa

Piatra Arsă, Bușteni

La ~5km distanță

2.676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

4.800 €
/ lună 4 € / mp / lună

unitate turistica superba de inchiriat

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

1.200 mp utili
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriere unitate turistica (70 locuri)

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

1.200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

75.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren Predeal zona Cioplea, 1000mp

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
5

270.700 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Intravilan Cioplea Predeal

Cioplea, Predeal

La ~5km distanță

2.707 mp teren