Teren de vanzare in Azuga Zona Partie | Cod oferta: TR276

102.960 € / lună
240 € / mp / lună

Azuga, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
429 mp
Nr. niveluri:
2

Descriere spațiu comercial

Teren de vanzare in Azuga Zona Partie | Cod oferta: TR276Intermont Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan, construibil, situat in zona partiei de schi din Azuga, intr-un cadru natural deosebit, cu panorama catre Muntii Bucegi si Muntii Baiului.Terenul este amplasat intr-o zona rezidentiala linistita, cu acces facil si deschidere la doua strazi.Caracteristici:Suprafata teren: 429 mpDeschidere la drum: 17,30 mlTeren intravilan, construibilRegim de inaltime: D+P+2E+MPOT: 40%CUT: 1,3Avantaje:Expunere sud-vesticaZona insoritaAcces din strada asfaltataPanta usoara pana la mediePanorama montana libera, fara risc de obturareIdeal pentru locuinta unifamiliala sau vila de vacantaUtilitati disponibile:ApaGaze naturaleEnergie electricaCanalizareTelecomunicatiiTerenul se afla in zona partieii, cu acces rapid catre magazine, restaurante, cafenele si partia de schi. Pozitionarea permite conexiune facila catre statiunile vecine, precum Busteni si Sinaia.Azuga este una dintre cele mai apreciate statiuni montane de pe Valea Prahovei, recunoscuta pentru peisajele alpine si infrastructura turistica bine dezvoltata.Pret: 102.960 Intermont Imobiliare Cod oferta: TR276 Specializati in tranzactii imobiliare pe Valea Prahovei: Sinaia, Busteni, Azuga, Predeal.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 29 Aprilie 2026 ID anunț: 1343407
Regim înălțime: P+2E

Istoric preț

Puncte de interes