Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
/ lună 22.23 € / mp / lună

Vand teren intravilan Curtisoara, judetul Olt

Curtișoara

1.799 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

41.500 €
/ lună 39.56 € / mp / lună

Vand teren com Curtisoara jud Olt intravilan

Curtișoara

1.049 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial (hala)

Iancu Jianu

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

1 €
/ lună

Parcela 10 mii metri patrati

Central, Berbești

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

39 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren motoci 39eu

Motoci

La ~10km distanță

1.416 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Motoci

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

42.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren 1500 mp + casa veche | Milesti - Simnicu ...

Milești

La ~15km distanță

3 camere
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

17.500 €
/ lună 41.27 € / mp / lună

Teren intravilan Mogosesti

Mogoșești

La ~15km distanță

424 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate investitie! Teren intravilan Gherc ...

Mlecănești

La ~15km distanță

4.480 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

60.000 €
/ lună 69.77 € / mp / lună

Teren intravilan Motoci/Mischii -aproape de Cra ...

Mischii

La ~15km distanță

860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

400.000 €
/ lună
450.000 €
111.11 € / mp / lună

Teren intravilan

Mischii

La ~15km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

14.500 €
/ lună 39.62 € / mp / lună

Teren simnicul de sus

Florești

La ~15km distanță

366 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Câmpeni

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez hala

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

35 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren Intravilan Simnicul de Sus - Parcele de l ...

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

70 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

979 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

27 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren intravilan simnicu de sus ,deschidere la ...

Șimnicu de Sus

La ~15km distanță

1.320 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Parcare rulote,camioane,etc.

Ghercești

La ~15km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

60 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Vand Parcele zona Ghercesti Aeroport

Ghercești

La ~15km distanță

410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

31.990 €
/ lună 71.09 € / mp / lună

Teren intravilan Ghercesti aproape de spital re ...

Ghercești

La ~15km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

29.500 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren intravilan Craiova - Ghercesti 500mp

Ghercești

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

150 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Inchiriez Teren in ghercesti langa statia Petro ...

Ghercești

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

50.548 €
/ lună 101.10 € / mp / lună

Teren intravilan Ghercesti zona aeroport / indu ...

Ghercești

La ~15km distanță

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

60 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren in Ghercesti sat

Ghercești

La ~15km distanță

1 camere
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan

Ghercești

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

31 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Ghercești

La ~15km distanță

3.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

37.000 €
/ lună 74 € / mp / lună

Teren intravilan Ghercesti

Ghercești

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Super oferta de paste vand teren Ghercesti 1400 ...

Ghercești

La ~15km distanță

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren extravilan Craiova/Ghercesti, in spatele ...

Ghercești

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

26.000 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

URGENT! Teren Ghercesti800 mp Ideal pentru casa ...

Ghercești

La ~15km distanță

800 mp teren