Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
/ lună 22.23 € / mp / lună

Vand teren intravilan Curtisoara, judetul Olt

Curtișoara

1.799 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

41.500 €
/ lună 39.56 € / mp / lună

Vand teren com Curtisoara jud Olt intravilan

Curtișoara

1.049 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Loturi teren intravilan Curtisoara -500 mp-util ...

Curtișoara

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren 2,500mp Picaturile / Strada Principala

Murgași

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren 2,500mp Picaturile / Strada Principala

Picăturile

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
/ lună 11.35 € / mp / lună

Teren 3,700mp Dobriceni / Strada Sabin Balasa

Dobriceni

La ~5km distanță

3.700 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

22.000 €
/ lună 5.79 € / mp / lună

Teren de vanzare, 3800 mp, zona Mischii sat Gog ...

Gogoșești

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial (hala)

Iancu Jianu

La ~10km distanță

500 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

420.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

FERMA DE VANZARE!! 49ha, Olt, Bals

Iancu Jianu

La ~10km distanță

49.000 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
19

42.999 €
/ lună 21.10 € / mp / lună

Teren 2.038 mp + Casa 50 mp de vanzare Sat Lunc ...

Luncșoru

La ~10km distanță

2.038 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan 1.000 mp imprejmuit Luncsoru, ...

Luncșoru

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

1 €
/ lună

Parcela 10 mii metri patrati

Central, Berbești

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

39 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren motoci 39eu

Motoci

La ~10km distanță

1.416 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

21.500 €
/ lună 10.75 € / mp / lună

Teren intravilan, 2000 mp, zona Motoci

Motoci

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

80.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren intravilan, 5000 mp, deschidere 409 ml, u ...

Motoci

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Motoci

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

100.000 €
/ lună 18.66 € / mp / lună

Teren IV 5.358 mp, front 30 ml, toate utilitati ...

Ungureni

La ~10km distanță

5.358 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

725.000 €
/ lună 145 € / mp / lună

Teren intravilan 5000 mp de vanzare zona Casa N ...

Ungureni

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

20.000 €
/ lună 6.91 € / mp / lună

Teren intravilan 2895 mp, Gogosu Dolj

Ungureni

La ~10km distanță

2.895 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

1.730 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Spatiu comercial, 220 mp, zona 1 Mai

Ungureni

La ~10km distanță

220 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial 100 mp, 400 mp teren, zona Med ...

Ungureni

La ~10km distanță

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp, Simnicul de Sus, utili ...

Milești

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

34.500 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan 532 & 575 mp, utilitati inclus ...

Milești

La ~15km distanță

575 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

42.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren 1500 mp + casa veche | Milesti - Simnicu ...

Milești

La ~15km distanță

3 camere
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

17.500 €
/ lună 41.27 € / mp / lună

Teren intravilan Mogosesti

Mogoșești

La ~15km distanță

424 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate investitie! Teren intravilan Gherc ...

Mlecănești

La ~15km distanță

4.480 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

50.000 €
/ lună 38.46 € / mp / lună

Teren Meclanesti ( Mischii )

Mlecănești

La ~15km distanță

1.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

41.250 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Teren intravilan, 7500 mp, Mischii

Mlecănești

La ~15km distanță

7.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

27.500 €
/ lună 5.79 € / mp / lună

Teren intravilan, 4750 mp, zona Exterior Nord

Mlecănești

La ~15km distanță

4.750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

18.900 €
/ lună 3.12 € / mp / lună

Parcele 505 mp- Lesile,Simnicu de Sus, Lesile

Leșile

La ~15km distanță

6.050 mp teren