Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Scornicesti

Central, Scornicești

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

De vanzare- De inchiriat - Spatiu comercial !

Scornicești

85 mp utili
650 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Teren intravilan 3.200 mp zona pitoreasca, Vita ...

Vitănești

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

4.800 €
/ lună 3.10 € / mp / lună

Vand teren intravilan loc de casa in satul Rade ...

Oporelu

La ~10km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

79.999 €
/ lună 80.00 € / mp / lună

Teren de vanzare in Valea Merilor Str. Albinelo ...

Potcoava

La ~10km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

35 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan - Comuna Teslui, sat Cherlesti ...

Teslui

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 2594 mp Slatina Cartier Sarace ...

Cireașov

La ~20km distanță

2.594 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

499 €
/ lună 10.85 € / mp / lună

Spatiu comercial

Catane

La ~20km distanță

46 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

46.000 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Vand teren intravilan/extravilan

Catane

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună 2.65 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Verguleasa

La ~20km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5.899 €
/ lună

intravilan com Verguleasa, jud.Olt

Poganu

La ~20km distanță

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

2.400 €
/ lună 21.82 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial central Slatina(Bd. ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

59.900 €
/ lună
65.000 €
119.80 € / mp / lună

Teren Slatina de vanzare -500 m.p. cu PUZ aprob ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
20

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial 700mp, ideal clinica, banca sa ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

700 mp utili
2012
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

19 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Ter. intravilan 871 mp, langa Slatina, asfalt/u ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

871 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

32.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

Vand teren intravilan Slatina

Central, Slatina

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

19.613 €
/ lună 35.66 € / mp / lună

Vand teren langa Olt vis-a-vis de Prodecor

Central, Slatina

La ~20km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

290 €
/ lună 11.60 € / mp / lună

Spatiu comercial 25mp Primaverii 17 intersectie ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

68.000 €
/ lună 71.58 € / mp / lună

Vand teren, Slatina,, Cireasov, cartier Satul N ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

100.000 €
/ lună 1,818.18 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spatiu comercial

Central, Slatina

La ~20km distanță

55 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

231 €
/ lună 14.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Slatina

La ~20km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

134.400 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren zona centrala (carrefour)

Central, Slatina

La ~20km distanță

672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Slatina

La ~20km distanță

781 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

850 €
/ lună 11.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 77mp, visavis de Mar ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

25.000 €
/ lună 166.67 € / mp / lună

Teren 200 mp cu Container Ideal Depozitare/Week ...

Central, Slatina

La ~20km distanță

1 camere
150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

110 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren str. Oituz

Central, Slatina

La ~20km distanță

650 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

280 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Teren de vanzare 1250 mp Str. Plevnei

Central, Slatina

La ~20km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren Ranca

Central, Slatina

La ~20km distanță

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

45.500 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren extravilan arabil S=6500mp

Central, Slatina

La ~20km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez sala 104mp

Central, Slatina

La ~20km distanță

105 mp utili