Proprietăți unice: 374
Proprietari: 155
Agenție

20 ore în urmă
9

640.000 €
/ lună 3,200.00 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL ULTRACENTRAL – PIA& ...

Central, Piatra-Neamț

200 mp utili
1995
Agenție

4 zile în urmă
6

4.180 €
/ lună 22 € / mp / lună

Piatra Neamt - Hotel Central - sup 190 mp - pre ...

Central, Piatra-Neamț

190 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
10

360 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial, Bicaz– Preț 3 ...

Central, Bicaz

30 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
11

504 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spațiu comercial, Bulevardul Traian, 500 e ...

Central, Piatra-Neamț

72 mp
Agenție

5 zile în urmă
14

381 €
/ lună 6.35 € / mp / lună

Spațiu prestări servicii (cu extras de carte fu ...

Sud, Roman

60 mp utili
4E
1984
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
6

855 €
/ lună 34.20 € / mp / lună

Garsoniera Bloc Turn Ozana, parter pentru birou ...

Central, Piatra-Neamț

25,97 mp utili
1962
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

350 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spatiu comercial centru, renovat

Central, Piatra-Neamț

24,61 mp utili
4E
1962
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

720 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial Tg. Neamt centru, 48mp, aproap ...

Central, Târgu Neamț

48 mp utili
1E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
8

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat

Vânători-Neamț

500 mp utili
1E
1978
Agenție

1 săptămână în urmă
8

495 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Precista Piata Bi ...

Precista, Piatra-Neamț

55 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

220 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

inchiriez spatiu birouri,sediu societate,punct ...

Mărăței, Piatra-Neamț

50 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

40 €
/ lună

Garaj de inchiriat, zona centrala

Central, Roman

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

165 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchirie spatiu de productie si birouri - 5 eur ...

1 Mai, Piatra-Neamț

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

700 €
/ lună 0.94 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 746 mp in orasul Roznov, ju ...

Central, Roznov

Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă
8

175.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Vand casa 2 camere+ teren 10.000mp Rasca, Cluj

Râșca

2 camere
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
8

400 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral 30mp

Ultracentral, Piatra-Neamț

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
7

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial / birou de inchiriat

Ciritei

50 mp utili
Agenție

19 ore în urmă
14

3.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral Piata Stefan Cel ...

Ștefan cel Mare

200 mp utili
Agenție

19 ore în urmă
14

3.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

SPA?IU COMERCIAL ULTRACENTRAL PIA?A ?TEFAN CEL ...

Ultracentral, Piatra-Neamț

200 mp utili
1995
Agenție

Ieri
7

29.900 €
/ lună 2.99 € / mp / lună

SE VINDE 1ha teren INTRAVILAN cu 25ml front str ...

Giulești

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

600 €
/ lună
700 €
7.89 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 77 mp, Bulevardul TRAIAN -Pia ...

Mărăței, Piatra-Neamț

76,35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

24.000 €
/ lună 55.81 € / mp / lună

Teren in oras ,strada Plantelor Imagineaza-ti d ...

Central, Piatra-Neamț

430 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

186 €
/ lună 4.89 € / mp / lună

Spațiu pentru birou / salon / cabinet (38 mp)

Central, Roman

38 mp utili
4E
1978
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

94.500 €
/ lună 11.12 € / mp / lună

Vand teren 8500 mp Girov-Caciulesti

Căciulești

8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

59.150 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren 1690 mp, intravilan, toate utilitatile

Humulești

1.690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren , Targu Neamt, intravilan, toate utilitat ...

Humulești

1.690 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

110.400 €
/ lună 64.98 € / mp / lună

Teren intravilan premium de vanzare Moara Nica, ...

Drăgănești

1.699 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

382.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

19.100mp, intravilan, E85, 60m deschidere in Se ...

Bașta

19.100 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

100.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

De vanzare teren suprafata 10.000mp, deschidere ...

Nord, Roman

10.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

676.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

De vanzare 26.000mp teren intravilan in Roman,z ...

Central, Roman

26.000 mp teren