Proprietăți unice: 375
Proprietari: 155
Agenție

4 zile în urmă
6

29.900 €
/ lună 14.95 € / mp / lună

TEREN intravilan 2000 mp , comuna GARCINA- sat ...

Cuejdiu

2.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

11.500 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren intravilan Izvoru Muntelui, 500 mp

Izvoru

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

110 €
/ lună 2.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birouri,punct lucru

Central, Piatra-Neamț

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
8

36.000 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

SE VINDE Teren Intravilan de 6.200mp in Loc.Ros ...

Giulești

6.200 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

28.500 €
/ lună 24.46 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan de 1165mp, in carti ...

Central, Roman

1.165 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

16.500 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan cu suprafata de 495 ...

Central, Roman

495 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
14

380 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Spatiu prestari servicii (cu extras de carte fu ...

Horia

60 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
8

720 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial Tg. Neamt centru, 48mp, aproap ...

Humulești

48 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

39.000 €
/ lună 22.94 € / mp / lună

Teren Trifesti, intravilan, zona centrala, 1.70 ...

Trifești

1.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

330 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu birouri ultracentral

Ultracentral, Piatra-Neamț

30 mp
4E
Agenție

6 zile în urmă

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Candesti Neamt 2100 mp la schimb cu masin ...

Bărcănești

2.100 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

40 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan , 1091 metri Cod:148077

Central, Piatra-Neamț

1.091 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

3.900 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren la Drum national DN14C

Bălțătești

3.900 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

2.200.000 €
/ lună 73.33 € / mp / lună

Teren intravilan + constructii Tg Neamt

Central, Târgu Neamț

30.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

29.500 €
/ lună 24.58 € / mp / lună

Teren situat in Roman, cartierul Nicolae Balces ...

Central, Roman

1.200 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

192 €
/ lună 7.68 € / mp / lună

Garsoniera Bloc Turn Ozana, parter pentru birou ...

Central, Piatra-Neamț

25,97 mp utili
1962
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

450 €
/ lună 0.77 € / mp / lună

Teren Piatra Neamt ,strada Dimitrie Leonida

Mărăței, Piatra-Neamț

581 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

13.500 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Teren intravilan Gadinti, 1.000 mp, deschidere ...

Central, Roman

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Cotu Vames, 1.950 mp, deschide ...

Central, Roman

1.950 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

39.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren 3,000mp Oslobeni / Strada Oslobeni punct ...

Oșlobeni

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

27.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Loturi teren Dumbrava Rosie

Dumbrava

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Săvinești

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

38.500 €
/ lună 3.89 € / mp / lună

Teren 9900 mp - Lot agricol intravilan si extra ...

Războieni

9.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

190 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Proprietar inchiriez garsoniera.

Central, Piatra-Neamț

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
/ lună 5.18 € / mp / lună

Teren intravilan in Cracaoani, judetul Neamt

Crăcăoani

6.758 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

800 €
/ lună

Hala depozitare, productie+birouri

Sărata, Piatra-Neamț

Agenție

1 lună în urmă
6

500 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Spatiu birouri zona centrala - Piatra Neamt

Central, Piatra-Neamț

52 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

750 €
/ lună
900 €
12.50 € / mp / lună

spațiu comercial DE ÎNCHIRIAT

Ultracentral, Roman

60 mp utili
4E
1990
Agenție

1 lună în urmă
11

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren depozitare, showroom, de la 200mp la 2000 ...

Central, Târgu Neamț

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
18

2.160 €
/ lună 4 € / mp / lună

Depozitare, productie, showroom, hala 540mp, zo ...

Central, Târgu Neamț

1E