Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

97 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren ultracentral - 17900 mp Tarnaveni

Ultracentral, Târnăveni

17.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.500 €
/ lună 4.41 € / mp / lună

Preluare activitate Restaurant

Central, Târnăveni

340 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

6.000 €
/ lună

inchiriere teren depozitare

Central, Târnăveni

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

76 €
/ lună 4 € / mp / lună

Camera de inchiriat - spatiu comercial

Central, Târnăveni

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

Inchiriez sau Vand Hala Spatiu

Târnăveni

1 mp utili
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

480 €
/ lună 7.16 € / mp / lună

Dau in chirie Spatiu comercial central in Mun. ...

Târnăveni

67 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

24.000 €
/ lună 32.61 € / mp / lună

Teren intravilan in Custelnic

Cuștelnic

La ~5km distanță

736 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

20.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Teren Intravilan 1400mp (Sat Delenii, jud. Mure ...

Băgaciu

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Ceuaș

La ~10km distanță

4.200 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

32.000 €
/ lună
37.000 €
14.75 € / mp / lună

Vand 2 parcele teren intravilian in centrul Com ...

Ceuaș

La ~10km distanță

2.170 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

27.500 €
/ lună
30.000 €
55 € / mp / lună

Teren intravilan Iernut / 2 parcele disponibile ...

Central, Iernut

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

2 Terenuri intravilan Sanpaul

Sânpaul

La ~15km distanță

1.820 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

23.500 €
/ lună 21.76 € / mp / lună

Teren intravilan 1080-utilitati-acces 2 strazi- ...

Cerghid

La ~15km distanță

1.080 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

27.500 €
/ lună 26.04 € / mp / lună

Vand teren ingradit 1.056 mp Locatie ideala pen ...

Cerghid

La ~15km distanță

1.056 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

50.000 €
/ lună
100.000 €
25 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan

Cerghizel

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

44.982 €
/ lună 27 € / mp / lună

Vand teren intravilan Sat Chirileu

Chirileu

La ~15km distanță

1.666 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

672 €
/ lună 1.34 € / mp / lună

Locatie Premium pentru Parc Auto sau Business A ...

Recea

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
4

20.000 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Teren agricol 5333 mp, Medias, zona linistita l ...

Central, Mediaș

La ~20km distanță

5.333 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Medias 20.200 mp ...

Central, Mediaș

La ~20km distanță

20.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

350 €
/ lună

Spatiu ideal pentru cabinet psihologie / logope ...

Central, Mediaș

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

65 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Vand teren Angarul de Jos, intravilan, pretabil ...

Central, Mediaș

La ~20km distanță

505 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

250 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial,ultracent ...

Mediaș

La ~20km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona ultracentra ...

Central, Mediaș

La ~20km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

210 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Mediaș

La ~20km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

320 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in centru Medias

Central, Mediaș

La ~20km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

89.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

Vand casa pretabila spatiu de birouri sau cabin ...

Central, Mediaș

La ~20km distanță

89 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

1 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu vizibilitate excelenta, opo ...

Central, Mediaș

La ~20km distanță

50 mp utili
1970
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala si birouri cu 1-2 camere si spatii depozit ...

Mediaș

La ~20km distanță

40 mp utili
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

350 €
/ lună
400 €
8.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 40 mp zona centra ...

Mediaș

La ~20km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

27.000 €
/ lună 58.95 € / mp / lună

Teren Santana de Mures

Central, Ungheni

La ~20km distanță

458 mp teren