Proprietăți unice: 54
Proprietari: 54
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

98 €
/ lună 7 € / mp / lună

Garaj de inchiriat Zona Poli 2

Central, Târgu Mureș

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.000 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriez teren Ceua? Mure?

Central, Târgu Mureș

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

300 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial

Libertății, Târgu Mureș

84 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Oferim post make up inchiriere

Central, Târgu Mureș

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Inchiriez garaj

Central, Târgu Mureș

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

650 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

ofer spa?iu comercial de inchiriat

Central, Târgu Mureș

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

595 €
/ lună 3.97 € / mp / lună

Inchiriere garaj,atelier Targu Mures

Central, Târgu Mureș

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Libertății, Târgu Mureș

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

39 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

Dau in chirie garaj

Central, Târgu Mureș

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hale, copertine

Depozite, Târgu Mureș

1.400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

4.500 €
/ lună 4.09 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala pentru produc?ie sau ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

5.000 €
/ lună 7.12 € / mp / lună

Restaurant complet func?ional pe malul Mure?ulu ...

Central, Târgu Mureș

702 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

49 €
/ lună 16.33 € / mp / lună

mini depozite - self storage

Tudor, Târgu Mureș

3 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.900 €
/ lună 12.67 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial 150 m zona TopMed ...

Gara Mare, Târgu Mureș

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial zona centrala

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

156.000 €
/ lună 1,114.29 € / mp / lună

De vanzare spatiu comercial zona centrala 140mp ...

Central, Târgu Mureș

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

6.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriem hala in zona centrala Tg. Mure?

Central, Târgu Mureș

750 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Gara de Sud, Târgu Mureș

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

12.345 €
/ lună

Inchirez teren jud. Mures

Calea Sighisoarei, Târgu Mureș

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

5 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Birouri de inchiriat

Libertății, Târgu Mureș

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

75 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Inchirez garaj in Targu-Mures in centru

Central, Târgu Mureș

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

86 €
/ lună 5.73 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-birou Tg Mures Unir ...

Unirii, Târgu Mureș

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriat spatii comerciale, depozite, birouri

Depozite, Târgu Mureș

900 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Garaj de inchiriat zona Aleea Vrancea

Tudor Vladimirescu, Târgu Mureș

5 mp utili