Proprietar
Proprietăți unice: 43
Proprietari: 17
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

3.000 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Central, Reghin

Agenție

5 luni în urmă
9

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Cabinet medical – Reghin – Ultracentral – Zona ...

Ultracentral, Reghin

50 mp utili
1970
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat / hale depozitare ...

Reghin

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

1.815 €
/ lună
1.500 €
8.64 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat

Reghin

210 mp utili
1E
1904
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat

Reghin

100 mp utili
2E
1904
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

700 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat Reghin

Reghin

90 mp utili
1938
Agenție

Mai mult de un an
6

1.600 €
/ lună 14.55 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, magazin, restaur ...

Reghin

110 mp utili
1920
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

53.250 €
/ lună 14.41 € / mp / lună

Teren intravilan 3.695mp pe DN15 la intrare in ...

Central, Reghin

3.695 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

690.000 €
/ lună 21.36 € / mp / lună

Vand teren intravilan pentru dezvoltare imobili ...

Central, Reghin

32.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

529.000 €
/ lună 34.40 € / mp / lună

Proprietate cu 2 case + teren 15.277 mp Str. Sa ...

Central, Reghin

4 camere
15.377 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Spatiu comercial, Libertatii, 119 mp

Central, Reghin

119 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă

393 €
/ lună 19.65 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Reghin

20 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

17.000 €
/ lună 15.84 € / mp / lună

Teren intravilan Reghin

Central, Reghin

1.073 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

4.000 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

Teren de Vinzare

Central, Reghin

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

720 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat / hala depozitare ...

Central, Reghin

180 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

27.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de vanzare parcele de 600 mp

Central, Reghin

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

10.000 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren agricol la E60 55 HECTARE

Central, Reghin

550.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 55 mp, langa Kau ...

Central, Reghin

55 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spatiu Comercial Langa Kaufland Reghin Trafic M ...

Central, Reghin

55 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

456 €
/ lună 15.20 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Reghin

30 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat firma/birouri str ...

Central, Reghin

100 mp utili
1975
Agenție

2 luni în urmă
4

95.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Oportunitate , 3800 mp ! Teren la 10 minute de ...

Central, Reghin

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

430 €
/ lună 10.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 30m patrati in Re ...

Central, Reghin

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

452 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Spatiu comercial/Birou/Cabinet - DE INCHIRIAT

Central, Reghin

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

38 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren 765 mp Bodogaia-Reghin, zona linistita, 3 ...

Central, Reghin

765 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

110.000 €
/ lună 28.21 € / mp / lună

Teren de vanzare -Reghin - Viilor 3900 mp

Central, Reghin

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

350 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 20 mp,.in Reghin central...

Central, Reghin

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

177 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren extravilan zona Reghinului, iesire la dru ...

Central, Reghin

4.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

580.000 €
/ lună 63.58 € / mp / lună

Teren intravilan 9123 mp cu constructii de cca. ...

Central, Reghin

9.123 mp teren
3E
Agenție

4 luni în urmă
3

300.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare 30.000 mp oportunitate investi ...

Central, Reghin

30.000 mp teren

Spaţii comerciale de închiriat în Reghin, județul Mureș

Reghin, situat în județul Mureș, este o localitate cu un potențial economic în creștere, ideală pentru afaceri datorită accesibilității sale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 600 euro, cu oferte care încep de la 170 euro și pot ajunge până la 2.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 100 m², cu cele mai mari spații având 1.000 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori variind de la 2 euro pentru cele mai accesibile până la 199 euro pentru proprietățile premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 15% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 136 de zile, indicând o piață activă.

Reghin reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum ofertele disponibile!