Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

27.000 €
/ lună 54 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Ernei, Mures 500 mp

Ernei

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

29 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan 5.000 mp

Ernei

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

370.474 €
/ lună 14.19 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 26112 mp intre Selg ...

Ernei

26.112 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

35.900 €
/ lună
59 €
11.97 € / mp / lună

Teren intravilan Ernei 4 parcele x 600 m2 Asfal ...

Ernei

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
2

49.000 €
/ lună 66.94 € / mp / lună

Teren 732 mp Intravilan in Sangeorgiu de Mures

Tofalău

La ~5km distanță

732 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
2

64.000 €
/ lună 57.66 € / mp / lună

Teren 1110 mp Intravilan in Sangeorgiu de Mures

Tofalău

La ~5km distanță

1.110 mp teren
1E
Agenție

8 luni în urmă
10

1.300 €
/ lună 1.23 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat/vanzare/ 2052mp/ ...

Dumbrăvioara

La ~5km distanță

Agenție

4 zile în urmă
4

114.000 €
/ lună 33.53 € / mp / lună

Teren intravilan, 3.400 mp, utilitati, zona cu ...

Dumbrăvioara

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala Industriala dotata la standarde europene

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

300 €
/ lună 2.83 € / mp / lună

Spatii de depozitare si servise la parter,106 m ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

106 mp utili
1990
Agenție

1 lună în urmă
6

126.000 €
/ lună 78.75 € / mp / lună

Teren 1 600 Mp Amenajat Pavaj De Vanzare, Str M ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

79.560 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren de vanzare 1224 mp, zona Sg. de Mures

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.224 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

79 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare zona ideala, 50 arii, utilitat ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

5.077 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

130.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sangeorgiu de Mu ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

58.000 €
/ lună 106.42 € / mp / lună

Teren 545 Mp Cu PUZ ptr Duplex/Single si utilit ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

545 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

79 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren generos zona spital Medex Tg Mures. Direc ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

5.077 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 5000 Mp extravilan, de Vanzare, Zona Selg ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

80.000 €
/ lună 78.43 € / mp / lună

Teren 1 020 Mp Intravilan, de Vanzre, Zona Selg ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

1.020 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

65.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren 500 Mp De Vanzare, Sangeorgiu de Mures St ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

93.000 €
/ lună 124 € / mp / lună

Teren 750 Mp De Vanzare, Sangeorgiu de Mures St ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

750 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

1.105 €
/ lună 1.70 € / mp / lună

Imobilstar inchiriaza imobil in Sangeorgiu de M ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
9

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 4 362 Mp Intravilan de Vanzare, Str Capri ...

Sângeorgiu de Mureș

La ~5km distanță

4.362 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

19.500 €
/ lună 23.52 € / mp / lună

Teren intravilan Sacareni

Săcăreni

La ~5km distanță

829 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

46 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan cu drum asfaltat | Livezeni | ...

Livezeni

La ~5km distanță

7.910 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

44.100 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren 900 mp Livezeni, str. Zorilor, vedere pan ...

Livezeni

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

52.200 €
/ lună 58 € / mp / lună

Livezeni - Vanzare teren intravilan - Str. Live ...

Livezeni

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

221.000 €
/ lună 383.02 € / mp / lună

Teren de vanzare in Livezeni

Livezeni

La ~5km distanță

577 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

166.500 €
/ lună 35.01 € / mp / lună

Teren intravilan 4756 mp de vanzare in Livezeni

Livezeni

La ~5km distanță

4.756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

89.000 €
/ lună 177.64 € / mp / lună

Teren de vanzare pe strada Sfantul Stefan in Ta ...

Livezeni

La ~5km distanță

501 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

60 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren Intravilan , Livezeni , 800mp , Zona Lini ...

Livezeni

La ~5km distanță

800 mp teren