Proprietăți unice: 20
Proprietari: 20
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

42.000 €
/ lună 140 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna pantelimon strada strut ...

Central, Pantelimon

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat pantelimon Ilfov 660 m2

Central, Pantelimon

660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

2.200 €
/ lună 4.58 € / mp / lună

Hala 480 mp + curte betonata 800 mp | Pantelimo ...

Central, Pantelimon

480 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

4.036 €
/ lună 6.75 € / mp / lună

Proprietar inchiriez depozit / hala oras Pantel ...

Central, Pantelimon

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

42.000 €
/ lună 67.20 € / mp / lună

Teren de vanzare 625 mp , orasul Pantelimon , z ...

Central, Pantelimon

625 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

600 €
/ lună 1.08 € / mp / lună

Ichiriez teren Pantelimon-ilfov

Central, Pantelimon

553 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

189.000 €
/ lună 181.21 € / mp / lună

Teren + casa pantelimon cernica

Central, Pantelimon

2 camere
1.043 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

75 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Vind teren intravilan

Central, Pantelimon

553 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

110 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan Pantelimon, 2 Loturi

Central, Pantelimon

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

53.000 €
/ lună 21.20 € / mp / lună

Teren de vanzare 2500 mp, Martacesti, Braila

Central, Pantelimon

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

300.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2500 mp, zona lini ...

Central, Pantelimon

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

235 €
/ lună 9.79 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat oras Pantelimon

Central, Pantelimon

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Hala de depozitare spa?ioasa ?i securizata, 285 ...

Central, Pantelimon

285 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

69 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan Cernica 1518 mp | ideal duplex ...

Central, Pantelimon

759 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu comercial, stradal, Oras Pantelimon

Pantelimon

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

75.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare Pantelimon Rascoalei

Pantelimon

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

65.000 €
/ lună 154.76 € / mp / lună

Teren pantelimon strada asfaltata

Central, Pantelimon

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala de productie, service, depozit de inchiria ...

Central, Pantelimon

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună

Loc de veci pentru inchiriere

Central, Pantelimon

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.600 €
/ lună 0.52 € / mp / lună

Teren Pantelimon

Pantelimon

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

3.000 €
/ lună 12.88 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 233 mp, Pantelim ...

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

424 m

233 mp utili
1975
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

124.800 €
/ lună 113.45 € / mp / lună

Teren in Dobroesti 1.289 mp

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

559 m

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriem sala de sport

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

120 mp utili

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.700 €
/ lună 20 € / mp / lună

Soseaua Pantelimo 350, stradal, vad excelent, v ...

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

378 m (10 min)

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5.000 €
/ lună 29.07 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

172 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

253 €
/ lună 3.89 € / mp / lună

Pantelimon nr 255 excelent vad, spatele bloculu ...

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

286 m

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

1.350 €
/ lună 16.07 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 84 mp, Pantelimo ...

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

245 m

84 mp utili
1977
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

150.000 €
/ lună 555.56 € / mp / lună

Inchiriez/Schimb/Vanzare Depozit frigorific Buc ...

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

270 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

7.360.000 €
/ lună 1,840.00 € / mp / lună

Cazare muncitori non UE , 230euro/ pers/luna

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

574 m

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

999 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Teren 3512mp intravilan DN3 Pantelimon Str Plan ...

Pantelimon, Sector 2

La ~5km distanță

3.512 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Pantelimon, Județul Ilfov

Pantelimon, situat în apropierea Bucureștiului, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.660 euro, cu oferte ce încep de la 388 euro și pot ajunge până la 5.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 123 m², cu cele mai mari având 570 m² și cele mai mici de 25 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor disponibile sunt cu 1 sau 2 camere, fiecare reprezentând 8% din oferte, fără spații cu 3+ camere.
  • Accesibilitate: Aproximativ 42% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru diverse tipuri de afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 146 de zile, indicând o piață activă.

Pantelimon oferă oportunități excelente pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă dinamică? Explorează acum ofertele disponibile!