Proprietăți unice: 169
Proprietari: 32
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

1.690 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Închiriere spațiu birouri + comercial ...

Nord, Otopeni

215 mp
1991
3E
Agenție

10 luni în urmă
6

5.614 €
/ lună
4.640 €
7.02 € / mp / lună

Spațiu industrial Clasa A - Otopeni Hala produc ...

Central, Otopeni

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 5,614 € și 6.173 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

2.998 €
/ lună
1.358 €
0.37 € / mp / lună

Airport Plaza, Otopeni - comision 0%, reprezent ...

Nord, Otopeni

8.067 mp
2011
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
5

12.535 €
/ lună 10.90 € / mp / lună

Spatiu comercial format din birouri si zona de ...

Otopeni

1.150 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

3.450 €
/ lună 0.46 € / mp / lună

Inchiriere depozit nou | OTOPENI | DN1

Central, Otopeni

2E
Agenție

Mai mult de un an
8

1.800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, farmacie, showroom, clinic ...

Exterior Nord, Otopeni

180 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

22.000 €
/ lună 10.23 € / mp / lună

Locul Potrivit pentru afacerea ta - Otopeni- Ca ...

Central, Otopeni

25 camere
2.150 mp
Etaj 4 / 4
2007
Agenție

Mai mult de un an
6

4.650 €
/ lună 6.20 € / mp / lună

HALĂ INDUSTRIALĂ DE ÎNCHIRIAT – CENTURA DE NORD ...

Exterior Nord, Otopeni

Agenție

Mai mult de un an
9

1.250 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

REC3001287 Spatiu de birouri de inchiriat

Central, Otopeni

240 mp
Etaj 2 / 4
2008
4E
Agenție

Mai mult de un an
22

15.129 €
/ lună
12.504 €
15.60 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spațiu comercial/showroom | 975 mp ...

Odăi, Otopeni

970 mp utili
2003
Agenție

Mai mult de un an
10

6.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu depozitare si productie Otopeni

Nord, Otopeni

Agenție

Mai mult de un an
6

5.001 €
/ lună 57.48 € / mp / lună

REC3001073 Spatii comerciale de inchiriat Drive ...

Central, Otopeni

87 mp utili
2025
Agenție

Mai mult de un an
12

12.502 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu birou Otopeni - ideal Showroom + depozi ...

Central, Otopeni

10 camere
750 mp
2000
Agenție

Mai mult de un an
9

12.100 €
/ lună
10.000 €
75.63 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat DRIVE IN OTOPENI

Odăi, Otopeni

160,63 mp utili
2024
Agenție

Mai mult de un an
7

6.051 €
/ lună
5.001 €
81.77 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat STRIP MALL OTOPEN ...

Odăi, Otopeni

74,11 mp utili
2024
Agenție

Mai mult de un an
3

5.040 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu depozitare si productie 840 mp Soseaua d ...

Nord, Otopeni

Agenție

Mai mult de un an
25

799 €
/ lună 9.74 € / mp / lună

Inchiriere hala 70mp cu birou 12 mp Otopeni - P ...

Central, Otopeni

82 mp utili
1E
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10.890 €
/ lună
9.000 €
6.05 € / mp / lună

Parc logistic de inchiriat in Olympian Buchares ...

Otopeni

Agenție

Mai mult de un an
7

99.000 €
/ lună 0.99 € / mp / lună

SOS. DE CENTURA - Colosseum Mall hale clasa A i ...

Periferie, Otopeni

Agenție

Mai mult de un an
10

26.922 €
/ lună
29.166 €
6 € / mp / lună

Spatiu birouri si hala Otopeni zona pasaj DNCB ...

Sud, Otopeni

1E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

874.080 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren cu potential strategic Deschidere dubla l ...

Central, Otopeni

14.568 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

2.200 €
/ lună 31.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial amenajat 70mp / Otopeni centra ...

Central, Otopeni

70 mp utili
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
2

18.958 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat 12.639 mp, deschidere la DN ...

Central, Otopeni

12.639 mp
12.639 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

318.000 €
/ lună 212 € / mp / lună

Vanzare teren 1500mp, 3 min de metrou, deschide ...

Ferme, Otopeni

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €
/ lună 297.30 € / mp / lună

Teren de vanzare Odaile Otopeni Strada Ciprian ...

Central, Otopeni

370 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

2.200 €
/ lună 31.43 € / mp / lună

Otopeni sp 70 mp ideal cofetarie

Central, Otopeni

70 mp utili
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

248.560 €
/ lună 260 € / mp / lună

Otopeni - Central str. Oituz, Teren 956 mp!

Central, Otopeni

956 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

200 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

SPATIU DEPOZITARE - GARAJ - OTOPENI - ULTRACENT ...

Ultracentral, Otopeni

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

262.500 €
/ lună 175 € / mp / lună

Vand teren 1500mp otopeni, strada Ion minulescu

Central, Otopeni

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

2.200 €
/ lună 31.43 € / mp / lună

spatiu de cirie

Central, Otopeni

70 mp utili