Proprietăți unice: 169
Proprietari: 32
Agenție

5 luni în urmă
20

14.520 €
/ lună
12.000 €
7.26 € / mp / lună

Hală industrială 2.000 mp Otopeni | Rampe TIR | ...

Sud, Otopeni

Agenție

5 luni în urmă
11

2.783 €
/ lună
2.300 €
13.25 € / mp / lună

Spațiu de Birouri 210 mp în Otopeni – Utilități ...

Odăi, Otopeni

210 mp utili
2020
Agenție

5 luni în urmă
10

1.559 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Spatiu de Birouri de 110 mp in Zona Otopeni apr ...

Ultracentral, Otopeni

110 mp
2009

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

2.541 €
/ lună
2.100 €
8.47 € / mp / lună

Spatiu comercial /birouri 300 mp

Central, Otopeni

300 mp utili
4E
2005
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

1.620 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu comercial Otopeni

Central, Otopeni

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
14

2.620 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Otopeni

Central, Otopeni

131 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
16

14.824 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

Spatii comerciale + birouri Otopeni 2246 mp inc ...

Central, Otopeni

2.246 mp utili
1.100 mp teren
4E
2005
Agenție

6 luni în urmă
8

9.898 €
/ lună 2.35 € / mp / lună

Teren de inchiriat Otopeni – 4212 mp cu deschid ...

Central, Otopeni

4.212 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

11.000 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Hala de inchiriat 1200 mp, Otopeni - Soseaua d ...

Nord, Otopeni

Agenție

8 luni în urmă
10

14.509 €
/ lună
11.991 €
6.91 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Otope ...

Central, Otopeni

Agenție

8 luni în urmă
9

10.410 €
/ lună
8.604 €
5.78 € / mp / lună

Spațiu industrial clasa A zona de Nord

Exterior Vest, Otopeni

Agenție

9 luni în urmă
3

1.400 €
/ lună 1.75 € / mp / lună

Teren de inchiriat ideal Showroom in Otopeni - ...

Ultracentral, Otopeni

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1.270 €
/ lună
1.050 €
1.59 € / mp / lună

Deschidere stradala la DN1 sens spre Bucuresti

Otopeni

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

592 €
/ lună 8 € / mp / lună

Apartament pretabil pentru birou 4 camere ,supr ...

Central, Otopeni

74 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
3

3.600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala - 600 mp-zona Odai

Odăi, Otopeni

600 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
60

15.030 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

HALA DEPOZITARE CU ETAJ PARTIAL PENTRU BIROURI ...

Central, Otopeni

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Aviators Park, Blvd. Aeroportului 11 - comision ...

Nord, Otopeni

18.700 mp
2021 (Proiect)
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
17

1.690 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Spatiu de Birour in Cladire de Birouri 130 mp

Nord, Otopeni

7.000 mp
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

1.300 €
/ lună 0.65 € / mp / lună

Spatii de Birouri 60mp/100mp/240mp (Utilitati i ...

Nord, Otopeni

2.000 mp
2011
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
14

840 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Spatii de Birouri 60mp/100mp/240mp (Utilitati i ...

Nord, Otopeni

2.000 mp
2011
3E
Agenție

10 luni în urmă
6

18.150 €
/ lună
15.000 €
9.08 € / mp / lună

Hala de Inchiriat Depozitare + Birouri Etaj, So ...

Central, Otopeni

Agenție

10 luni în urmă
13

756 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat - de la 61 mp, utilit ...

Central, Otopeni

10 camere
54 mp
2009
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

15.025 €
/ lună
13.475 €
5.67 € / mp / lună

HALA INTRARE OTOPENI DN1

Odăi, Otopeni

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

11 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatii birouri,clinica sau orice alta utilitat ...

Est, Otopeni

1 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

9.700 €
/ lună 4.85 € / mp / lună

Hale de inchiriat 2000 mp. de depozitare si pro ...

Nord, Otopeni

Agenție

10 luni în urmă
11

18.150 €
/ lună
15.000 €
7.56 € / mp / lună

Spatiu de depozitare si productie Otopeni sosea ...

Nord, Otopeni

Agenție

10 luni în urmă
15

7.986 €
/ lună
6.600 €
18.15 € / mp / lună

SPAȚIU DE BIROURI DE ÎNCHIRIAT - ACCE ...

Central, Otopeni

440 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
3

12.109 €
/ lună
10.008 €
6.73 € / mp / lună

DE ÎNCHIRIAT- HALĂ MULTIFUNCȚION ...

Otopeni

1E
Agenție

10 luni în urmă
10

5.324 €
/ lună
4.400 €
12.10 € / mp / lună

Spatii pentru birouri Otopeni DN1 - Locatie foa ...

Otopeni

440 mp
2004
4E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

1.490 €
/ lună 1.22 € / mp / lună

Promo! Etaj 3 clădire birouri Otopeni &#82 ...

Ferme, Otopeni

1.225 mp
1991
3E