Proprietăți unice: 9
Proprietari: 9
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

331 €
/ lună 4.60 € / mp / lună

Hala industriala Ciolpani , parcelabila intre 7 ...

Ciolpani

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

2.330 €
/ lună 0.38 € / mp / lună

Inchiriere teren Ciolpani Luparie

Ciolpani

6.133 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

3.750 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriem atelier productie PAVAJE utilat comp ...

Ciolpani

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Ciolpani - 3 loturi investitie ...

Ciolpani

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

61.000 €
/ lună 22.26 € / mp / lună

Teren Ciolpani Ilfov 2740 m - URGENT

Ciolpani

2.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

24 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Intravilan centru Ciolpani

Ciolpani

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

17 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan langa padurea snagov 7500mp

Ciolpani

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

24.000 €
/ lună 36.92 € / mp / lună

Oferta: Loturi 650 mp intravilan Izvorani, Ilfo ...

Ciolpani

650 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren vanzare Ciolpani / Luparie 10.000 PROMOTI ...

Ciolpani

6.133 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

18.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren 450/900cu utilitati si casa DN1 Ciolpani ...

Lupăria

La ~5km distanță

2 camere
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1850m

Lupăria

La ~5km distanță

1.850 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, oportunitate excel ...

Piscu

La ~5km distanță

7.100 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

16.000 €
/ lună 24.58 € / mp / lună

LOTURI REZIDENTIALE 651 MP Ciolpani-Piscu Ilfov

Piscu

La ~5km distanță

651 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

45.000 €
/ lună 21.66 € / mp / lună

Teren intravilan cu facilitati si imprejurimi n ...

Piscu

La ~5km distanță

2.078 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan

Izvorani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

1.850.000 €
/ lună 154.17 € / mp / lună

Teren La Lacul Snagov / IZVORANI 12.000MP

Izvorani

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren de vanzare Izvorani- lac Snagov

Izvorani

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
14

23.000 €
/ lună 43.81 € / mp / lună

Teren 525 mp intravilan in Izvorani

Izvorani

La ~5km distanță

525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare Izvorani langa Delta Snagov

Izvorani

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Hala de Inchiriat

Tâncăbești

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

42.000 €
/ lună
43.000 €
53.85 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Tancabesti, Snagov ...

Tâncăbești

La ~5km distanță

780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

33.000 €
/ lună 56.99 € / mp / lună

teren intravilan Vladiceasca Snagov 500m2 +1/4 ...

Tâncăbești

La ~5km distanță

579 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

PROPRIETAR -Teren pe malul Lacului Snagov dech. ...

Siliștea Snagovului

La ~5km distanță

4.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

22.000 €
/ lună 44.35 € / mp / lună

Teren Silistea Snagovului langa padure

Siliștea Snagovului

La ~5km distanță

496 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Snagov Silistea. Foarte aproape de lacul Snagov ...

Siliștea Snagovului

La ~5km distanță

14.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Snagov Silistea 500mp

Siliștea Snagovului

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

16.000 €
/ lună 21.80 € / mp / lună

Teren Silistea Snagovului

Siliștea Snagovului

La ~5km distanță

734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

149.900 €
/ lună 45.74 € / mp / lună

Teren Ghermanesti-Ciofliceni, Snagov, Str. Stef ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

3.277 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.500 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat 5000 mp Ciofliceni-Snagov -d ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

56.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Particular - Snagov Ciofliceni vand lot teren i ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 20 m