Proprietăți unice: 14
Proprietari: 14
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

2.880 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala/ spatiu industrial

Ciorogârla

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

350 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Închiriez 5000m ieftin

Ciorogârla

5.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

370.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de Vanzare

Ciorogârla

3.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

48 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilan Ciorogarla

Ciorogârla

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

33.900 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan Ciorogarla

Ciorogârla

565 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Vanzare teren Ciorogarla - zona manastire

Ciorogârla

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.146 €
/ lună
1.275 €
7.16 € / mp / lună

Spatiu comercial 100 mp + Boxa 60 mp, Ciorogarl ...

Ciorogârla

160 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,146 € și 1.275 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

65.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Teren intravilan compus din doua loturi-Cioroga ...

Ciorogârla

7.865 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren in comuna ciorogarla

Ciorogârla

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand/schimb Teren 6400 mp intravilan Ciorogarla

Ciorogârla

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

49 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan, Ciorogarla, Magnoliei

Ciorogârla

4.903 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

55.000 €
/ lună 91.51 € / mp / lună

600 mp intravilan cu toate utilitatile la 6 km ...

Ciorogârla

601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

123.000 €
/ lună 24.71 € / mp / lună

Teren intravilan Ciorogarla

Ciorogârla

4.978 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Ciorogarla judetul Ilfov

Ciorogârla

3.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

51 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 1030 mp - Darvari (Ciorogarla) ...

Dârvari

La ~5km distanță

1.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

21 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren industrial Ciorogarla IF

Dârvari

La ~5km distanță

22.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

23.000 €
/ lună 51.11 € / mp / lună

Vand teren intravilan Ciorogarla Ilfov 450 mp

Dârvari

La ~5km distanță

450 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

55 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Darvari, Ilfov

Dârvari

La ~5km distanță

2 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

20 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez hala Bacu

Bâcu

La ~5km distanță

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

45 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Vand teren Bacu

Bâcu

La ~5km distanță

484 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

vand teren Bacu - A1 intersectia cu A0 - Autost ...

Bâcu

La ~5km distanță

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Teren de inchiriat centura Bucure?ti

Dragomirești-Deal

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de Vanzare

Dragomirești-Deal

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

75 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Dragomirești-Deal

La ~5km distanță

9.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

170.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan 3400 mp, Dragomiresti-Deal, St ...

Dragomirești-Deal

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

50.000 €
/ lună 62.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Dragomiresti Deal 800 mp

Dragomirești-Deal

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

69 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Dragomiresti Deal

Dragomirești-Deal

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

75 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare PUZ FINALIZAT Dragomiresti-Dea ...

Dragomirești-Deal

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

55.000 €
/ lună 39.29 € / mp / lună

Teren Intravilan deschidere 32 m,strada Crinulu ...

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Loturi de vanzare langa Padurea Mihai Voda boli ...

Bolintin-Deal

La ~5km distanță

10.600 mp teren