Proprietar
Proprietăți unice: 15
Proprietari: 4
Agenție

3 zile în urmă
14

800 €
/ lună 40 € / mp / lună

Spațiu comercial pretabil minimarket lângă Pasa ...

Cățelu

20 mp utili
1E
2013
Agenție

3 zile în urmă

600 €
/ lună 24 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat langa pasajul Theodor Palla ...

Cățelu

25 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
17

9.996 €
/ lună 6.42 € / mp / lună

Zona Pallady, imobil nou S+P+1+terasa, ideal pe ...

Cățelu

1.557 mp utili
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

23 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan sat Catelu comuna Glina

Cățelu

850 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

100.000 €
/ lună 181.82 € / mp / lună

Teren Intravilan Limita Sector 3

Cățelu

550 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

175 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

De vanzare teren 3650 m Catelu 5min metrou Angh ...

Cățelu

3.650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

7 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Drumul intre tarlale diverse suprafere 30-250 m ...

Cățelu

250 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.200.000 €
/ lună 59.82 € / mp / lună

Teren de vanzare | Catelu | 20.060 mp

Cățelu

20.060 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

750 €
/ lună 1.70 € / mp / lună

Inchiriez teren metrou Teclu - Gura Ariesului, ...

Cățelu

442 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

85.000 €
/ lună 19.32 € / mp / lună

Teren - Lot 4400 Mp Centura(A2)

Cățelu

4.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

159.000 €
/ lună 60.16 € / mp / lună

Teren pretabil pentru investitie - Popesti Leor ...

Cățelu

2.643 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
1

760.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Teren Intravilan Popesti Leordeni Centura

Cățelu

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Teren inchiriere, 2450 mp,Theodor Pallady,secto ...

Cățelu

2.450 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

1.200.000 €
/ lună 59.82 € / mp / lună

Teren 2Ha Drumul Intre Tarlale - A2, pretabil h ...

Cățelu

20.060 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

589 €
/ lună 6.85 € / mp / lună

Inchiriere apartament 3 camere ideal pentru sed ...

Cățelu

86 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
13

5.000 €
/ lună 2,500.00 € / mp / lună

Depozit de închiriat interior centură ...

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

1E
Agenție

8 luni în urmă
6

90.000 €
/ lună

Proiect modern- parc industrial in dezvoltare- ...

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

8.100 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Parc industrial in dezvoltare- VGP A2

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

22.500 €
/ lună

Parc industrial in dezvoltare- VGP A2

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
8

3.600 €
/ lună
6 €
6 € / mp / lună

Inchiriere Hala 600 mp deschidere DN3 centura A ...

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
8

6.997 €
/ lună
12 €
5.98 € / mp / lună

Inchiriere Hala 1170 mp deschidere DN3 centura ...

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
4

10.648 €
/ lună
11.737 €
5.32 € / mp / lună

Logicor Bucharest 2, inchiriere hale, zona Pant ...

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 10,648 € și 11.737 €
Agenție

Mai mult de un an
2

22.000 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

VGP Park Bucharest East, spatii industriale de ...

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
22

4.356 €
/ lună
3.600 €
7.26 € / mp / lună

Inchiriere hala/birouri, TBM Industrial Park 60 ...

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

660 €
/ lună

Spatii industriale mici de inchiriat in Splaiul ...

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
8

2.879 €
/ lună
2.380 €
6.05 € / mp / lună

Zona Est - Drumul Intre Tarlale - A2 - str Oxig ...

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

1E
Agenție

5 luni în urmă
4

26.010 €
/ lună 5.10 € / mp / lună

Spatii industriale si birouri 5100 mp in Popest ...

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

24.208 €
/ lună

Inchiriere depozit in Expo Market Doraly

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

4.681 €
/ lună

Inchiriere depozit in Expo Market Doraly

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

56.000 €
/ lună

Spatii industriale de inchiriat in zona Afumati

Centura Est, Sector 3

La ~5km distanță