Haliu
Proprietăți unice: 187
Proprietari: 43
Agenție

20 ore în urmă
11

1.101 €
/ lună 21.59 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial stradal langa Penny ...

Central, Bragadiru

51 mp utili
3E
2018
Agenție

4 zile în urmă
2

680 €
/ lună 17 € / mp / lună

Spatiu - de inchiriat 40 mp

Bragadiru

40 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
3

500 €
/ lună 15.15 € / mp / lună

Spatiu Comercial 33 mp Bragadiru Safirului

Exterior Sud, Bragadiru

33 mp utili
6E
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
14

1.190 €
/ lună 1.59 € / mp / lună

Inchiriere lot Teren in suprafata de 750 mp sit ...

Central, Bragadiru

750 mp teren
Construcții
Agenție

23 ore în urmă
5

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hale depozitare, diverse dimensiuni, Bragadiru

Central, Bragadiru

275 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

101 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Vand teren langa A 0 450mp.dubla deschidere

Central, Bragadiru

450 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren bragadiru 6500 mp chiar la strada

Central, Bragadiru

6.500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

35.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 350mp Bragadiru, ideal pentru casa indivi ...

Central, Bragadiru

350 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

16.200 €
/ lună
14.850 €
6 € / mp / lună

Chirie- Spatiul Industrial/ Depozit-Bragadiru

Ultracentral, Bragadiru

Agenție

5 zile în urmă
3

840 €
/ lună 3 € / mp / lună

inchiriere Hala Bragadiru 280 mp -3 E/mp

Central, Bragadiru

280 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

425.000 €
/ lună 340 € / mp / lună

Teren cu constructie Popesti Leordeni oferta de ...

Central, Bragadiru

1.250 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
15

22.265 €
/ lună

HALĂ CU RAFTURI INCLUSE ȘI 4 RAMPE TI ...

Bragadiru

2E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

143 €
/ lună 4.77 € / mp / lună

Spatiu de depozitat lucruri si loc de parcare

Central, Bragadiru

30 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 143 € și 150 €
Agenție

6 zile în urmă
8

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 100 mp, plus 6 lo ...

Central, Bragadiru

100 mp utili
2025
Agenție

6 zile în urmă
5

72.900 €
/ lună 135 € / mp / lună

Bragadiru Centru Penny Plevnei

Central, Bragadiru

540 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

862 €
/ lună 16.90 € / mp / lună

Spatiu comercial|Locatie foarte buna|Bragadiru

Central, Bragadiru

51 mp utili
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 862 € și 865 €
Agenție

1 săptămână în urmă
3

550 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 2 locuri de parcare

Central, Bragadiru

35 mp utili
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
4

150 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren langa Leroy merlin de bloc

Central, Bragadiru

3.000 mp teren
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 150 € și 180 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

450 €
/ lună 0.26 € / mp / lună

Teren 1700 mp de închiriat Clinceni Bragadiru a ...

Central, Bragadiru

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

2.700 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spațiu comercial 300 mp de închiriat, vad forma ...

Central, Bragadiru

300 mp utili
2022
Agenție

2 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

HALE 300 mp de inchiriat! Teren 1280 mp- Bragad ...

Haliu, Bragadiru

300 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
6

4.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Hală de 400 mp + birouri 100 mp de închiriat pe ...

Est, Bragadiru

Agenție

2 luni în urmă
9

1.050 €
/ lună 22.34 € / mp / lună

Spațiu de birouri modern – Șoseaua Pipera 41

Central, Bragadiru

47 mp utili
10E
2021
Agenție

2 luni în urmă
15

3.451 €
/ lună 35.58 € / mp / lună

Duplex Office & Living | Cloud 9 | Soseaua Pipe ...

Central, Bragadiru

97 mp utili
2021
Agenție

3 luni în urmă
20

750 €
/ lună
806 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu comercial, stradal, Bragadiru, Smaraldul ...

Bragadiru

62,2 mp utili
7E
2022
Agenție

3 luni în urmă
6

6.000 €
/ lună

Hala industrială / depozit de închiri ...

Bragadiru

Agenție

3 luni în urmă
6

2.500 €
/ lună

Hala industrială / depozit de închiri ...

Exterior Est, Bragadiru

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,500 € și 3.025 €
Agenție

4 luni în urmă
13

2.700 €
/ lună
3.000 €
4.50 € / mp / lună

Hala industriala în Bragadiru, 600 mp , 1380 mp ...

Bragadiru

1E
Agenție

4 luni în urmă
13

2.500 €
/ lună
2.800 €
7.14 € / mp / lună

Hala industriala Sos Alexandria stradala 350 mp ...

Bragadiru

Agenție

4 luni în urmă
13

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Birouri 300 mp Bragadiru

Central, Bragadiru

300 mp
Parter
2017

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Bragadiru, Județul Ilfov

Bragadiru, situat în apropierea Bucureștiului, beneficiază de o poziție strategică, fiind bine conectat la rețeaua de transport public și având acces facil la facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.000 euro, cu oferte ce încep de la 299 euro și ajung până la 6.860 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu media națională de 1.037 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 230 m², cu cele mai mari proprietăți având 400 m² și cele mai mici de 40 m².
  • Compartimentare: Toate spațiile disponibile sunt de tip 1 cameră.
  • Construcții recente: Aproximativ 38% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 162 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Bragadiru reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale variate, bine situate și accesibile. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!