Proprietar
Proprietăți unice: 90
Proprietari: 21
Agenție

2 luni în urmă
3

155.000 €
/ lună 63.27 € / mp / lună

De Vanzare Rar! Teren Intravilan 2450 Mp Utilit ...

Afumați

2.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

800 €
/ lună
1.000 €
4 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 200 mp, parcare, ...

Afumați

200 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
3

800 €
/ lună
900 €
4 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 200 mp, parcare, ...

Afumați

200 mp utili
2009

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
13

2.430 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

2 hale ( 1100 mp total ) hale Moara Domneasca - ...

Afumați

540 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Complex Comercial Victoria de la 440 mp la 350. ...

Afumați

350.000 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

63.000 €
/ lună 6.30 € / mp / lună

PROPRIETAR-Vand teren extravilan 10.000 mp Afum ...

Afumați

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

2.300 €
/ lună
2.500 €
4.60 € / mp / lună

Hale noi 2026 AFUMATI ( Moara Domneasca ) 390.0 ...

Afumați

500 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,300 € și 2.500 €
Agenție

4 luni în urmă
1

2.975.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren comercial 85.000 mp, acces asfaltat

Afumați

85.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

230.000 €
/ lună 17.04 € / mp / lună

Teren de vanzare 13.500 mp extravilan Afumati

Afumați

13.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

40.000 €
/ lună 88.89 € / mp / lună

Afumati IF langa Bucuresti - loturi de teren pe ...

Afumați

450 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

55.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren Extravilan 5000 Mp || Petrachioaia

Afumați

5.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

62.500 €
/ lună 89.29 € / mp / lună

Teren ideal pentru casa - Afumati - 700 mp

Afumați

700 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

144.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Zona Centura Bucurestiului --- Afumati

Afumați

8.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
15

3.500 €
/ lună 5.85 € / mp / lună

Inchirieri Spatii Industriale Afumati

Afumați

598 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

85.000 €
/ lună 68.83 € / mp / lună

Teren intravilan, 1235 mp, deschidere 20 m, Afu ...

Afumați

1.235 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

1.100 €
/ lună 7.28 € / mp / lună

Spatiu showroom - magazin - birouri Afumati 151 ...

Afumați

151 mp utili
2009
Agenție

Mai mult de un an
7

175.000 €
/ lună 70.82 € / mp / lună

Teren intravilan, 2470 mp, dubla deschidere, Af ...

Afumați

2.471 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 175,000 € și 195.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

441 €
/ lună 6.89 € / mp / lună

Depozit 60 mp de inchiriat Afuma?i 10 min Doral ...

Afumați

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

8.900 €
/ lună

Vanzare spa?iu produc?ie modular 60 mp panouri ...

Afumați

Agenție

3 luni în urmă
4

4.380 €
/ lună 6 € / mp / lună

Afumati, showroom depozit 730 mp la DN2

Afumați

730 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Afumati inchiriere spatiu industrial

Afumați

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună

Inchiriez rulota fast-food

Afumați

Agenție

6 luni în urmă
1

461 €
/ lună 0.77 € / mp / lună

Afumati inchiriere spatiu hala

Afumați

600 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
3

10.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

Afumati-Doraly inchiriere spatiu show-room si s ...

Afumați

1.200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

2.350 €
/ lună 4.52 € / mp / lună

2 hale noi Voluntari -Afumati Doraly

Afumați

520 mp utili
150 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

3.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hale, depozite de inchiriat in Afumati Ilfov, D ...

Afumați

600 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

5.000 €
/ lună 4.66 € / mp / lună

Afumati inchiriere spatiu hala

Afumați

1.072 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.500 €
/ lună 9.43 € / mp / lună

Afumati HALA DN 2 165 mp + 90 mp spatiu birouri ...

Afumați

265 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Birouri cu showroom 100m2 pe 2 etaje

Afumați

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.000 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Hala 165 mp AFUMATI Eliberabila imediat.

Afumați

255 mp utili