Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
18

22.440 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren parcele, de la 748mp la 3024mp, Barnova S ...

Pietrăria

748 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

41.500 €
/ lună 44.91 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Barnova, Iasi,

Pietrăria

924 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €
/ lună 43.24 € / mp / lună

Teren intravilan in zona Barnova

Pietrăria

925 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren superb - Oaza de liniste - Pietraria Iasi

Pietrăria

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

139.000 €
/ lună 58.35 € / mp / lună

Teren in Pietraria 2.382 mp, langa padure, cu p ...

Pietrăria

2.382 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
4

62.000 €
/ lună 56.36 € / mp / lună

Teren Pietrarie, langa padure, vedere minunata, ...

Pietrăria

1.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

54.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan in Sat Paun

Păun

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

48.500 €
/ lună 50.52 € / mp / lună

Teren intravilan 960mp, Bucium - Paun, toate ut ...

Păun

La ~5km distanță

960 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

250.000 €
/ lună 49.94 € / mp / lună

Teren Soseaua Bucium 5006 mp Intravilan - PUZ A ...

Păun

La ~5km distanță

5.006 mp teren

Agenție

9 luni în urmă
7

157.000 €
/ lună 44.86 € / mp / lună

Teren 3500mp.zona centrala Paun Bucium la asfal ...

Păun

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

25.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Intravilan 850 sau 1000 mp | PAUN | Acces ...

Păun

La ~5km distanță

850 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
6

465.300 €
/ lună 100 € / mp / lună

Visani str Principala Teren 4653mp intravilan z ...

Bârnova

La ~5km distanță

4.653 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

51.200 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren cu vedere superba la lac de 1280 mp, Ciur ...

Todirel

La ~5km distanță

1.280 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

35.000 €
/ lună 38.46 € / mp / lună

Barnova Cercu TEREN 910mp intravilan cu utilita ...

Todirel

La ~5km distanță

910 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

575.000 €
/ lună 230 € / mp / lună

Teren Visan Cu Autorizatie De Construire

Bârnova

La ~5km distanță

2.500 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

2.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu Lunca Cetatuii - langa Centura

Todirel

La ~5km distanță

240 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
5

56.000 €
/ lună 112 € / mp / lună

Parcele teren, 500mp, apa,gaz,curent, canal, Ba ...

Bârnova

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

105.000 €
/ lună 42.86 € / mp / lună

Teren Barnova-Pietrarie

Bârnova

La ~5km distanță

2.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

35.000 €
/ lună 38.46 € / mp / lună

P.F. Teren intravilan Barnova, sat Cercu + auto ...

Bârnova

La ~5km distanță

910 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

25.000 €
/ lună
37.000 €
30.19 € / mp / lună

Dealul Craitelor Visan - Barnova TEREN 828mp in ...

Bârnova

La ~5km distanță

828 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Bucium - Barnova, 1000mp intravilan, cu utilita ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

19.900 €
/ lună 35.54 € / mp / lună

Teren intravilan BARNOVA, 560mp, toate utilitat ...

Bârnova

La ~5km distanță

560 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

99.000 €
/ lună 15.68 € / mp / lună

Teren intravilan - 6315 mp Pietraria , Barnova

Bârnova

La ~5km distanță

6.315 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan Visani , 500 metri Cod:162282

Bârnova

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
1

13.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren de vanzare Barnova-iasi

Todirel

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

319.150 €
/ lună 50 € / mp / lună

Visan str Dealul Craitelor TEREN 6383mp si 4217 ...

Bârnova

La ~5km distanță

6.383 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

19.900 €
/ lună 35.54 € / mp / lună

Teren intravilan 560 mp, Barnova-Pietrarie

Bârnova

La ~5km distanță

560 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

32.000 €
/ lună 45.20 € / mp / lună

Teren langa padure, liniste, natura si privelis ...

Bârnova

La ~5km distanță

708 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial Visan

Bârnova

La ~5km distanță

130 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

vand teren intravilan Visan 1000mp

Bârnova

La ~5km distanță

1.000 mp teren