Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

12.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Tomesti - Chiperesti

Chiperești

400 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
2

32 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in Sat Chicerea comTomesti ias ...

Chiperești

5.176 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

20.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Vand teren intravilan Chicerea

Chicerea

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Teren-500 mp - toate utilitatile, Tomesti

Chicerea

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

36.900 €
/ lună 39.98 € / mp / lună

Vand teren Intravilan Tomesti Chicerea. 2 parce ...

Chicerea

La ~5km distanță

923 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

50.000 €
/ lună 10.02 € / mp / lună

Teren 4990 mp intravilan, Tomesti- Chicerea

Chicerea

La ~5km distanță

4.990 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 1500 mp TomestiChicerea, 10 km ...

Chicerea

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

110.000 €
/ lună 26.13 € / mp / lună

Teren ideal pentru dezvoltare 4.209mp, Chicerea ...

Chicerea

La ~5km distanță

4.209 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

112.500 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren 2500mp Chicerea , Tomesti , panorama supe ...

Chicerea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

68.000 €
/ lună 25.98 € / mp / lună

Teren intravilan 2.617mp, Chicerea, comuna Tome ...

Chicerea

La ~5km distanță

2.617 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

15.000 €
/ lună 26.32 € / mp / lună

Teren intravilan pt construire casa, Chicerea , ...

Chicerea

La ~5km distanță

570 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

300 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Țuțora

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

16.500 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp Tomesti, Chicerea utili ...

Țuțora

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 4500 mp intravilan, TOMESTI-GORUNI

Goruni

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp, panorama oras,Tomesti

Goruni

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

10 €
/ lună 2 € / mp / lună

PF teren extravilan Tomesti Goruni

Goruni

La ~5km distanță

5 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
6

15.228 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren pentru casa cu vedere frumoasa

Goruni

La ~5km distanță

564 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

16.500 €
/ lună 39.86 € / mp / lună

Teren intravilan 414 mp Lot 1 Tomesti, Str. Pin ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

414 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
12

160 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatii de la 15mp la 200mp, zona Lukoil Calea C ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

20 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

39.900 €
/ lună 40.51 € / mp / lună

Teren Tomesti intravilan 1000mp,gaz,apa,canal,a ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

985 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

16.800 €
/ lună 38.98 € / mp / lună

Teren intravilan 480 mp,,in Chicerea-Tomesti

Tomești, Iași

La ~5km distanță

431 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Chicirea Tomesti Iasii

Tomești, Iași

La ~5km distanță

2.344 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

640 €
/ lună 3.90 € / mp / lună

Hala de inchiriat Tomesti Prdoductie / Depozita ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
8

8.466 €
/ lună
6.997 €
13.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 638.41 mp

Tomești, Iași

La ~5km distanță

638,41 mp utili
1E
2024
Agenție

10 luni în urmă
3

508 €
/ lună
420 €
3.63 € / mp / lună

Hala 162 mp, renovata complet, Tomesti - zona i ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
3

1.488 €
/ lună
1.230 €
3.63 € / mp / lună

Hala 410 mp, renovata complet, Tomesti - zona i ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

349.000 €
/ lună 68.39 € / mp / lună

Hala 590 mp + teren 5103 mp intravilan sat Holb ...

Holboca

La ~5km distanță

5.103 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Holboca -Cristesti-71000 ...

Holboca

La ~5km distanță

71.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

80 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Holboca doua intrari asfaltate

Holboca

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

70 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare Holboca

Holboca

La ~5km distanță

3.000 mp teren