Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

5 luni în urmă
15

6.700 €
/ lună 16.96 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 395 mp P+E Palas Ca ...

Splai Bahlui, Iași

395 mp utili
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
6

1.573 €
/ lună
1.300 €
1.12 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 130 - 360 mp - Pod ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

1.400 mp
Agenție

11 luni în urmă
13

27.116 €
/ lună
22.410 €
12.10 € / mp / lună

Cladire de birouri, 2241 MP utili, 2200 mp tere ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

5 camere
2.241 mp
2018
Agenție

Mai mult de un an
11

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Podu Ros, spatiu in cladire birouri clasa A+, p ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

2 camere
300 mp
Etaj 8
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
12

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Podu Ros, spatiu in cladire birouri clasa A+, p ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

2 camere
600 mp
Etaj 2
2010
Agenție

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 9.78 € / mp / lună

Spatiu de birouri Podu Ros, 46mp, CT, AC, PARCA ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

46 mp
2020
2E
Agenție

Mai mult de un an
13

4.246 €
/ lună 8.90 € / mp / lună

Semicentral - spatiu de birouri complet amenaja ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

5 camere
477 mp
Etaj 4 / 4
2010
Agenție

Mai mult de un an
8

2.843 €
/ lună
2.350 €
7.90 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 235 mp - Podu Ros

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

360 mp
3E
Agenție

Mai mult de un an
11

7.520 €
/ lună 19.04 € / mp / lună

Semicentral - Podu Ros, spatiu comercial Parter ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

395,76 mp utili
445 mp teren
1E
2003
Agenție

7 luni în urmă
3

900 €
/ lună 14.06 € / mp / lună

Podul de Piatra | spatiu de birouri 64mp | amen ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 1
2000
Agenție

1 lună în urmă
2

730 €
/ lună 60.83 € / mp / lună

Birou 45mp. Etaj2. Galata- Nicolina. Comision 0

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

12 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Vad pietonal! Spatiu comercial 51mp cu 3 incape ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

51 mp utili
1962
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Vad pietonal! Spatiu comercial 51mp cu 3 incape ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

51 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

969 €
/ lună 19 € / mp / lună

Vad pietonal! Spatiu comercial 51mp cu 3 incape ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

51 mp utili
4E
1962
Agenție

1 lună în urmă
18

17.000 €
/ lună 17 € / mp / lună

Semicentral - Podu Ros, spatiu birouri disponib ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
4

4.128 €
/ lună 12 € / mp / lună

Clădire reprezentativă, Podu Roș ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

344 mp utili
4E
2026
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

681 €
/ lună
800 €
19.46 € / mp / lună

Spatiu com pt PLAFAR FARMACIE podu ros ultra ce ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

18.876 €
/ lună
15.600 €
14.52 € / mp / lună

Spatiu comercial - Birouri - 1300 mp - 3000 mp ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

1.300 mp
4E
Agenție

5 luni în urmă
10

700 €
/ lună 15.22 € / mp / lună

Spatiu comercial Podu Ros-Tudor Vladimirescu

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

46 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial - 200 mp - Birouri / Callcent ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

200 mp utili
2018
Agenție

3 luni în urmă
4

20.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Clădire reprezentativă, Podu Roș ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

2.000 mp utili
4E
2026
Agenție

3 luni în urmă
3

806 €
/ lună 26 € / mp / lună

Loc de parcare! Spațiu comercial 31mp, Pod ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

31 mp utili
4E
1970
Agenție

1 lună în urmă
6

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu 1250mp de inchiriat. Baza 3. Comision 0!

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

1.250 mp utili
1960
Agenție

1 lună în urmă
3

900 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de inchiriat , complex Royal Town, Al. M. ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

45 mp
45 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

5.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Centru - Podu Ros - 1001 Articole, 120mp spatiu ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
28

3.417 €
/ lună 17 € / mp / lună

Semicentral - Podu Ros, spatiu de birouri dispo ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

201 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL tip apartament 2 camere , in P ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

52 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

650 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial - Rond P ros - 162081

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

2.500 €
/ lună 25.77 € / mp / lună

Spatiu comercial Podu Ros - Langa Piata Nicolin ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

97 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

5.000 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Centru - Podu Ros - 1001 Articole, 120mp spatiu ...

Podu Roș, Iași

La ~5km distanță

120 mp utili
1980