Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

9 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

De inchiriat spatiu birouri / comercial proaspa ...

Exterior Vest, Iași

45 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

115 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Birou - Spatiu depozitare

Exterior Vest, Iași

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

589 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Alexandru

Exterior Vest, Iași

55 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

384 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

Spatiu de birouri , 32 m2

Exterior Vest, Iași

65 mp utili
2005
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu aprox. 45 mp (Bvl. Nicolae Iorga)

Exterior Vest, Iași

45 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

2.852 €
/ lună 15.50 € / mp / lună

Centru Civic / Inchiriere spatiu comercial/show ...

Central, Iași

La ~5km distanță

184 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

4.392 €
/ lună 11.81 € / mp / lună

Spatiu birouri in suprafata de 366 m2

Central, Iași

La ~5km distanță

372 mp utili
2005
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 4,392 € și 4.650 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

de inchiriat Platoul Beldiman Valea Lupului

Central, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

44 €
/ lună 11 € / mp / lună

Boxe de depozitare de inchiriat spatii depozita ...

Central, Iași

La ~5km distanță

4 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu biroruri ultracentral IASI

Central, Iași

La ~5km distanță

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50 €
/ lună

Inchiriez spatiu pentru arhiva

Central, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

67 €
/ lună 1.34 € / mp / lună

inchiriez boxe depozitare mobila iasi , arhiva ...

Central, Iași

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

50.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Pf Vand Teren Hlincea manta Rosie 600 mp intrav ...

Central, Iași

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Iași

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.500 €
/ lună 5.34 € / mp / lună

inchiriere spatiu depozitare sau productie

Central, Iași

La ~5km distanță

281 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

157 €
/ lună 6.04 € / mp / lună

Spatiu depozitare comercial inchiriere

Central, Iași

La ~5km distanță

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Închiriez spațiu 130 mp, str. Smârdan, Iași. Pr ...

Central, Iași

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.150 €
/ lună 32.86 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - zona rond agronom ...

Central, Iași

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

270.000 €
/ lună 154.73 € / mp / lună

Teren Iasi 1745 m

Central, Iași

La ~5km distanță

1.745 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

36.000 €
/ lună 85.51 € / mp / lună

Pf Vand Teren Hlincea 421 mp intravilan

Central, Iași

La ~5km distanță

421 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

450.000 €
/ lună 84.91 € / mp / lună

Proprietar vand teren la asfalt,Uricani Metro M ...

Central, Iași

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

57.500 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan, Ticau 575mp

Central, Iași

La ~5km distanță

575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.145 €
/ lună 11 € / mp / lună

Ultimele birouri disponibile intr-un business h ...

Central, Iași

La ~5km distanță

195 mp utili
2009
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren la strada in comuna Schitu Duca.

Central, Iași

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

36.777 €
/ lună 10.23 € / mp / lună

Teren si casa de vanzare in com. Ion Neculce sa ...

Central, Iași

La ~5km distanță

3.596 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3.912 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

spatiu birouri str Sf Lazar PALAS 313 MP

Central, Iași

La ~5km distanță

313 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

5.990.000 €
/ lună
6.600.000 €
544.55 € / mp / lună

Ocazie Unica-Vanzarea Centrului Comercial Lucea ...

Central, Iași

La ~5km distanță

11.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

326 €
/ lună 9.59 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Iași

La ~5km distanță

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spa?ii office de inchiriat de la 30 mp - la 5 m ...

Central, Iași

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

3 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Inchiriez birou cabinet sala cu ora

Central, Iași

La ~5km distanță

10 mp utili