Proprietăți unice: 12
Proprietari: 12
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

0 €
/ lună

OCAZIE UNICA ofer spre inchiriere spatiu comerc ...

Bucium, Iași

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

81.000 €
/ lună 81 € / mp / lună

Teren de vanzare in Bucium, 1000mp, acces asfal ...

Bucium, Iași

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

32.000 €
/ lună
33.000 €
70.80 € / mp / lună

Vand teren intravilan Bucium 452 mp

Bucium, Iași

452 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

49.000 €
/ lună 62.82 € / mp / lună

Bucium la 7km de centrul Iasului, loturi de 780 ...

Bucium, Iași

780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Iasi, cartier Bucium 1240 mp

Bucium, Iași

1.240 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

43.500 €
/ lună 43.50 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 1000 mp in Bucium-Visani

Bucium, Iași

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
17

75 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan Bucium 1000 mp, dealul Craitel ...

Bucium, Iași

1.007 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

49 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren Bucium Plopii fara sot

Bucium, Iași

619 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, ateliere, studio foto, d ...

Bucium, Iași

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ocazie - spatiu comercial renovat, 70 mp, Iasi, ...

Bucium, Iași

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren

Bucium, Iași

1.021 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriez teren in IASI

Bucium, Iași

500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

62.500 €
/ lună 69.44 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN de 900mp cu vedere panoramica

Hlincea

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Proprietar inchiriez Hala de productie 670 mp + ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

970 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

675 €
/ lună 13.24 € / mp / lună

spatiu comercial 51mp-la soseaua Nicolina - CUG ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

51 mp teren
1980

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

594 €
/ lună 8.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial 74 mp de inchiriat Ideal Resid ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

74 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

180.000 €
/ lună 2,368.42 € / mp / lună

spatiu comercial cug

Cug, Iași

La ~5km distanță

76 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Cug, Iași

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €
/ lună 61.38 € / mp / lună

Teren intravilan

Vișani, Iași

La ~5km distanță

896 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

inchiriez cabinet stomatologic

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Nicolina 1

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

20 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

inchiriez elevator mecanica auto

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

800 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Spa?iu comercial prin destinatie, 28 mp, Parcul ...

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spa?iu de 33mp cu parcare in Nicolina, langa UN ...

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 80 mp zona Belvedere ...

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

700 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

spatiu comercial 51mp-la soseaua Nicolina - CUG ...

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

49 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.600 €
/ lună 21.92 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial - Nicolina PARC

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

73 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

700 €
/ lună 14 € / mp / lună

spatiu comercial prin destinatie - la soseaua p ...

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial

Nicolina, Iași

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

1.200 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Inchiriez Teren Lunca Cetatuii PUD Hala / Spala ...

Lunca Cetățuii, Iași

La ~5km distanță

1.700 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Bucium, Iași

Bucium este o zonă din Iași, cunoscută pentru atmosfera sa liniștită și accesibilitatea la facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.350 euro, cu oferte care încep de la 700 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 801 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 103 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 1.300 m² și cele mai mici de 50 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 33% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 65 de zile, indicând o piață activă.

Bucium reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat direct de la proprietari, oferind oportunități variate pentru afaceri. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!