Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

40.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Teren de vanzare sat Lunca ,com.Grajduri ,Iasi

Grajduri

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

688 €
/ lună 5.73 € / mp / lună

Urgent

Grajduri

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

785 €
/ lună 6.54 € / mp / lună

Urgent

Grajduri

120 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Curături

La ~5km distanță

6.310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

60.000 €
/ lună 3.97 € / mp / lună

Teren intravilan 15.000 mp acces dublu asfaltat ...

Lunca Rateș

La ~5km distanță

15.128 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

0 €
/ lună

Teren intravilan 2900 mp cu acces facil la gara ...

Scânteia

La ~5km distanță

2.900 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Mogosesti Iasi

Mogoșești

La ~10km distanță

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan si extravilan.

Mogoșești

La ~10km distanță

18.377 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

39 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren Ciurea

Ciurea

La ~10km distanță

1.220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

12.761 €
/ lună 9.97 € / mp / lună

Teren Intravilan 1280m2, Visan, str. Eroilor, i ...

Bârnova

La ~15km distanță

1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

35.000 €
/ lună 38.46 € / mp / lună

P.F. Teren intravilan Barnova, sat Cercu + auto ...

Bârnova

La ~15km distanță

910 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

vand teren intravilan Visan 1000mp

Bârnova

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

80 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Persoana fizica vand sau inchiriez 3700mp teren ...

Lunca Cetățuii

La ~15km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

100 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren intravilan sat Horpaz 1000mp

Lunca Cetățuii

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

54.000 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan in Sat Paun

Păun

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

196 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Teren pt inchiriat perioada lunga Ciurbesti, Mi ...

Ciurbești

La ~15km distanță

1.333 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

68.850 €
/ lună 85 € / mp / lună

Vand 810 pm teren intravilan, Lacul Ciurbesti / ...

Ciurbești

La ~15km distanță

810 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

125 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vand/Inchiriez teren Bucium/Visani(str.Fermei)

Vișan

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

84.000 €
/ lună 116.34 € / mp / lună

Teren intravilan 722 mp Visan Iasi

Vișan

La ~15km distanță

722 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

99.000 €
/ lună
99.500 €
150.46 € / mp / lună

Teren intravilan Hlincea Manastirea Cetatuia 79 ...

Vișan

La ~15km distanță

658 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

61.000 €
/ lună 61 € / mp / lună

Vand teren intravilan loc. Visan, stradela Vale ...

Vișan

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

140.000 €
/ lună 61.76 € / mp / lună

Vand Teren intravilan in Visan(Barnova),Strada ...

Vișan

La ~15km distanță

2.267 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

275.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren intravilan 2500 mp - Iasi, Bucium-Visan | ...

Vișan

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren superb - Oaza de liniste - Pietraria Iasi

Pietrăria

La ~15km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

139.000 €
/ lună 58.35 € / mp / lună

Teren in Pietraria 2.382 mp, langa padure, cu p ...

Pietrăria

La ~15km distanță

2.382 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

1.200 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Inchiriez Teren Lunca Cetatuii PUD Hala / Spala ...

Lunca Cetățuii, Iași

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €
/ lună 61.38 € / mp / lună

Teren intravilan

Vișani, Iași

La ~15km distanță

896 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren comercial zona 0

Central, Negrești

La ~15km distanță

816 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren str Casa Apelor

Central, Negrești

La ~15km distanță

6.571 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial centru

Central, Negrești

La ~15km distanță

25 mp utili